Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

ŞARHOŞ KADIN YOLCU BODRUM UÇAĞINI BİRBİRİNE KATTI

İrlanda’dan, Milas-Bodrum Havaalanı’na gelen

İrlanda’dan, Milas-Bodrum Havaalanı’na gelen yolcu uçağında sarhoş bir kadın yolcu, uçağı birbirine kattı. Kendisini uyaran Türk kadına saldırdı, kadının dudağı patladı, ardından ikili kavgaya tutuştu. Kadınları güçlükle ayırdılar.

İrlanda’nın Dublin kentinden dün saat 17.30’da yola çıkan ve Bodrum’a gelen Ryanir uçağı yeniden dün akşam saat 22.00 sularında Milas-Bodrum Havalimanı’na iniş yaptığı sırada yolcular ortasında bulunan yabancı asıllı bir kadın, uçağı birbirine kattı.

Alkollü olduğu öğrenilen ve uyarılara karşın yerine oturmayan kadına müdahale eden hostesler, yolcuyu başka koltuğa oturttu.
Yine ayağa kalkmaya çalışan alkollü kadına, yanındaki Türk kadın yolcu müdahale etti.

İKİ KADIN BİRBİRİNE GİRDİ
Alkollü yabancı kadının, Türk yolcuya saldırıp dudağından yaralaması üzerine iki kadın tekme tokat birbirine girdi.
Araya giren hostesler ve yolcular hengameyi ayırdı. Alkollü bayan ise yere yatırılarak zorlukla denetim altına alınabildi. İniş yapan uçağın pistte kalması üzerine öbür uçuşlar da yaklaşık bir sat geç hareket edebildi. İsmi açıklanmayan yabancı asıllı sarhoş bayan, Milas– Bodrum Havalimanı’nda misyonlu polisler tarafından gözaltına alınarak Havalimanı Karakol Amirliği’ne götürüldü. Yabancı bayanın uçağın güvenliğini tehlikeye düşürmek yolcuların hayatın tehlikeye atması nedeniyle Milas Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.