Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Osman Gürün; “Biz birbirimizin etine bayılıyoruz, karşı tarafın etini tatsak belki daha tatlı gelir”

CHP Menteşe Belediye Başkan

CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Gonca Köksal’ın, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün; “Biz birbirimizin etine bayılıyoruz. Çok lezzetli geliyor. Karşı tarafın etini tatsak belki daha tatlı gelir. Oradan daha iyi besleniriz.” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Gonca Köksal’ın, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında bir konuşma yaptı.
Gürün konuşmasında; “Birbirimizin etine bayılıyoruz, karşı tarafın etini tatmalıyız” ifadesine yer verdi.
Başkan Gürün şunları söyledi;
“25 yıldır belediye başkanıyım. Çoğu zaman gidiversin gari ak başlı adam denilen kişiyim. Madem öyle biz bırakalım dedik arkadaşlar. Siyaset devam ettiği sürece muhalif biriktiriyorsunuz. Yönetici tüm bunların dışında objektif olarak, bilimsel yöntemle ihtiyaçları öncelikli olarak belirler ve yatırımı yapar. Partinin kente yaptığı hizmetleri yüksek sesle vatandaşlara anlatmak gerekiyor. Yapılan işleri göstererek yapmak lazım. Biz birbirimizin etine bayılıyoruz. Çok lezzetli geliyor. Karşı tarafın etini tatsak belki daha tatlı gelir. Oradan daha iyi besleniriz.”

GÜRÜN; “BU SEÇİM SADECE BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ DEĞİL”
Gürün, konuşmasının devamını şöyle sürdürdü; “Bu seçim sadece belediye başkanlığı seçimi değil. Ülkenin geleceğini bu yönetimden kurtarmak için CHP’de birleşmeliyiz. Ne olsa kazanacak oy kullanmaya ben gitmeyeyim demek yok. Bir oyun çok oy olduğunu aklımızdan çıkarmamamız gerekiyor. Yolumuz açık olsun, rehberimiz Mustafa Kemal Atatürk olsun.”