Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Netflix’in zamlı fiyatları belli oldu

Artan maliyetler nedeniyle fiyatlarına

Artan maliyetler nedeniyle fiyatlarına zam yapacağını açıklayan Netflix, Hollywood grevi nedeniyle bu planını biraz ertelemişti. Grevin geçici olarak sona ermesinin ardından zamlar da gündeme geldi.

Netflix ilk etapta ABD, İngiltere ve Fransa’da fiyat artışlarını başlatıyor. Firmanın reklamlı olarak sunduğu özel plan ve Standart plan şu an için zamlı fiyatların dışında kalıyor. 1 cihaza izin veren Giriş ve 4 cihaza izin veren Ultra HD Premium planlar zamdan etkileniyor.

Buna göre Giriş planı ABD’de 11.99$, Avrupa’da ise 10.99 Euro olarak belirlendi. Premium plan ise ABD’de 22.99$, Avrupa’da ise 19.99 Euro olacak. Reklamlı paket 6.99$ ya da 5.99 Euro ve Premium paket de 15.49$ ya da 13.49 Euro olarak devam edecek.

Ülkemizde Eylül ayı başlarında Netflix paketlerine zam gelmişti. Yeni gelişmelere bakarak aylık 100TL olan giriş paketinin ve aylık 200TL olarak Premium paketinin zamlanma ihtimalinden bahsedebiliriz. Henüz ülkemizde reklamlı paket kullanımda değil ancak pilot ülkelerde yeni aboneliklerin yüzde 30’unun reklamlı pakete geldiği belirtiliyor.