Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

MUTSO Meclisi 2022-2026 dönemi 18’inci toplantısı yapıldı

MUTSO Meclisi 2022-2026 dönemi

MUTSO Meclisi 2022-2026 dönemi 18’inci toplantısı yapıldıMuğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Meclisi 2022-2026 dönemi 18’inci toplantısı, Meclis Başkanı H. Koray Özcan’ın divan başkanlığında, 27 Şubat Salı günü, Meclis Üyeleri, Meslek Komite Başkanları ve Disiplin Kurulu Başkanının katılımıyla, MUTSO meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Gündeme ilişkin maddelerin görüşülerek karara bağlanmasının ardından, Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, yönetim kurulunun aylık faaliyetlerine ilişkin meclisi bilgilendirdi.
Son olarak meclise konuk olan Muğla Borsa ve Odaları Akademik Danışmanı Doç. Dr. Işıl Arıkan Saltık, meclis üyeleri ve komite başkanlarına, MUTSO’nun ortağı olduğu Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki mali iş birliği kapsamında geliştirilen Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA-Instrument for Pre Accession)’nın “İstihdam, Eğitim, Sosyal Politikalar” bileşeni altında uygulanmakta olan Ne Eğitimde Ne İstihdamda Olan Gençler İçin İşgücü Piyasası Destek Programı (NEET PRO) kapsamında yürütülmekte olan Youth at Work in Menteşe (Menteşe’de Gençler İşte) projesi hakkında bilgilendirmede bulundu.