Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Gündem
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Muhtar, Başkan Gürün’ün gönderdiği hediyeyi geri iade etti

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, yılbaşı dolayısıyla muhtarlara hediye gönderdi. Hediye paketinin içindeki ürünler ise dikkat çekti. Marmaris Siteler Mahallesi Muhtarı Gülizar Pekpak ise hediyeyi postayla Başkan Gürün’e geri iade etti.

Yılbaşı nedeniyle Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, il genelindeki mahalle muhtarlarına hediye çantası gönderdi. Fakat çantanın içindeki ürünlerde şaşkınlık yarattı.

Muğla’nın Marmaris ilçesi Siteler Mahalle Muhtarı Gülizar Pekpak, bu duruma tepki gösterdi ve hediyeyi posta yoluyla Başkan Gürün’e geri gönderdi.

BAŞKANININ HEDİYESİ 1 KURUYEMİŞ, 1 MEYVE SUYU, KURU KAYISI, SU!
Başkan Gürün’ün gönderdiği hediye çantasını açarak, içindeki ürünleri tek tek göstererek Muhtar Gülizar Pekpak şunları söyledi;
“Öncelikle Mahalle halkımın ve Türkiye’min yeni yılını kutlarım. Bizlere hayır, uğur ve bereketli gelsin. Duygularımı anlatamam, hele de bu Osman Gürün’ün bizlere gönderdiği hediyeyi hiç anlatmama gerek yok, ciğerim sızlıyor. Aslında Cuma günü göndermem lazımdı, başkanımız yok yerinde. Bu sabah Belediye Başkanımızdan hediyemizi takdim aldım 1 kuruyemiş, 1 meyve suyu, kuru kayısı, su.”

PEKPAK “BİZ DİLENCİ DEĞİLİZ BU BİR KÜFÜRDÜR”
“Biz dilenci değiliz bu bir küfürdür, Bizler mahalle muhtarıyız, biz değil onlar bize muhtaç.” diye konuşan Siteler Mahalle Muhtarı Gülizar Pekpak şunları kaydetti;
“Utanıyorum utanç kaynağı. Sayın Osman Gürün’e bunu yakıştıramadım. Osman Gürün, Muğla’nın bütün ilçelerdeki Muhtarlara bunu gönderiyor. Muhtarlarımız yapmadı ama ben yapmak istedim. Biz enayi değiliz. Biz insanız, dilenci hiç değiliz. Bu ürünler kapıya gelen çocuğa bile verilmez. Bu hediyelerin anlamı nedir? Büyükşehir Belediye Başkanı olarak kendisine bunu asla yakıştıramadım yazıklar olsun diyorum, başka hiç bir şey demiyorum.”