Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Muhammet Kökten, Cumhur İttifakı’nın Fethiye Adayı oldu

MHP’den Fethiye Belediye Başkan

MHP’den Fethiye Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Muhammet Kökten, açıklama yaptı. Kökten; “Cumhur İttifakı çatısı altında Fethiye Belediye Başkan adaylığı için yola çıkmış olmanın heyecanını ve sorumluluğunu taşımanın gururunu yaşıyorum” dedi.

MHP tarafından, Fethiye Belediye Başkan Adayı olarak Muhammet Kökten gösterildi.
Kökten adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kökten şu ifadeleri kullandı;
“Öncelikle sizlere sevgi ve saygılarımı sunarak, Cumhur İttifakı çatısı altında Fethiye Belediye Başkan adaylığı için yola çıkmış olmanın heyecanını ve sorumluluğunu taşımanın gururunu yaşıyorum. Bu süreçte bir araya geldiğimiz değerli hemşerilerimden aldığım destek ve güçle, Cumhuriyetin ve Cumhur İttifakı’nın bir ferdi olarak sizlere hizmet etmek için kararlı bir şekilde yola çıkıyorum.
Bugüne kadar ortaya koyduğum projeleri, Cumhur İttifakı çatısı altında daha güçlü ve etkili bir şekilde hayata geçirmek üzere hazırlıklarımızı tamamladık. Yerel yönetimdeki deneyimim ve birikimimle, Fethiye’nin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirecek ve yaşam kalitesini artıracak projeleri sizlere sunmaya hazırım.
Birlikte daha güçlü ve daha güvenli bir Fethiye inşa etmek için var gücümle çalışacağımı belirtmek isterim. Yerel yönetimde şeffaf, katılımcı ve etik bir anlayışla hareket ederek, her kesimin taleplerini dinleyecek ve çözüm odaklı projelerle Fethiye’yi daha da ileri taşıyacağız.
Fethiye’nin eşsiz doğası, zengin kültürü ve misafirperver insanlarıyla bu güzel şehri daha yaşanabilir ve sürdürülebilir kılmak için Cumhur İttifakı’nın gücünü arkamıza alarak, birlikte elde edeceğimiz başarıların gururunu yaşayacağımıza inanıyorum.”