• Hamburger Menü 1
  • Hamburger Menü 2
  • Hamburger Menü 3
  • Hamburger Menü 4
  • Hamburger Menü 5
  • Hamburger Menü 6
  • Hamburger Menü 7
Muğlaspor’un kaderi belli oluyor
52 okunma

Muğlaspor’un kaderi belli oluyor

ABONE OL
Ekim 31, 2021 18:29
Muğlaspor’un kaderi belli oluyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Futbol Federasyonu ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği, bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya katılan Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz, kısa sürede kararın açıklanmasını beklediklerini belirterek, tüm seçeneklerin masada olduğunu söyledi.

Riva’daki toplantıya, TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Mehmet Baykan, Yılmaz Büyükaydın, Ali Düşmez, Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Genel Sekreter Kadir Kardaş ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can’ın yanı sıra 2. ve 3. Lig kulüpleri başkan ve temsilcileri katıldı.
Toplantıda TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in tescil formatı ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.
TÜM SEÇENEKLER MASADA
Toplantının ardından açıklama yapan Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz, tüm seçeneklerin masada olduğunu söyledi.
Kapiz, kararın kısa sürede çıkacağına inandığını belirterek, “Tescil formatı kapsamında liglerin ilk iki sırasındaki takımların bir üst lige çıkarılması, ilk 6 takımın üst lige çıkarılarak üst ligde yeni bir grup oluşturulması ve son olarak 2’nci ve 5’inci sıradaki takımlar ile 3’üncü ve 4’üncü sıradaki takımların play-off oynaması gibi seçeneklerin değerlendirildi. Yani tüm seçenekler masada. Kısa sürede takımımız için hayırlı kararın çıkacağına inanıyorum.” dedi.
30 Haziran 2020’de toplanan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ara verilen TFF 2. Lig, TFF 3. Lig ve Bölgesel Amatör Liglerin oynatılmamasını kararlaştırmıştı.
Haber: Osman AKÇA

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP