Muğlaspor’da transfer devam

Muğlaspor’da bir yandan lig hazırlıkları sürerken diğer yandan da iç transfer çalışmalarına hız verildi. Yeşilbeyazlı kulüp geçtiğimiz yıl kadroda yer alan oyuncuları ile bir bir sözleşme imzalıyor. İç transfer çalışmalarında Mehmet Yeniler, Burak Yılmaz ve İbrahim İçuz ile sözleşme yenilendi.

Öte yandan Muğlaspor altyapısında yetişen 18 yaşındaki Oğuzhan Sönmez de 3 yıllık sözleşme imzalayarak profesyonelliğe adım attı.

Geçtiğimiz yıl 2’inci ligin kapısından dönen Muğlaspor bir yandan Teknik Direktör Egemen Urhan gözetiminde lig hazırlıklarını sürdürürken diğer yandan da transferlere devam ediyor. İç transfer çalışmaları çerçevesinde Mehmet Yeniler, Burak Yılmaz ve İbrahim İçuz ile yeni sözleşme imzalandı.

Altyapıya da önem veren kulüp yönetimi bu doğrultuda, altyapıda yetişen 18 yaşındaki Oğuzhan Sönmez ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Oğuzhan böylece profesyonelliğe de ilk adımını attı.

Takıma geçtiğimiz sezon devre arası katılan stoper Mehmet Yeniler, kulübüyle yeniden anlaşarak sözleşme imzaladı.

Yeni sezon transfer görüşmelerini sürdüren Muğlaspor,  iç transfer çalışmaları kapsamında geçtiğimiz sezon takımımıza dahil olan 25 yaşındaki orta saha Burak Yılmaz ve 24 yaşındaki defans İbrahim İçuz ile de yeni sözleşme yeniledi.

İmza töreni sonrası açıklama yapan oyuncular,  yeşil-beyazlı camia ile yeniden anlaştıkları için mutlu olduklarını ifade ettiler.

Genç futbolcudan profesyonelliğe ilk adım

Öte yandan altyapıya önem veren yönetim, Muğlaspor, altyapısında yetişen 18 yaşındaki orta saha oyuncusu Oğuzhan Sönmez ile 3 yıllık profesyonel sözleşme imzaladı.

Muğlaspor ile profesyonelliğe adım attığı için oldukça sevinçli ve heyecanlı olduğunu kaydeden genç futbolcu, yeşil-beyazlı formayla profesyonel olarak sahaya çıkacağı ilk maçı heyecanla beklediğini ifade etti.

Oğuzhan, profesyonellik sevincini teknik heyet ve takım arkadaşlarına antrenman sonrası baklava ikram ederek kutladı.

Haber: Cavit Akgün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.