MUĞLASPOR YK ÜYESİ ÇULHAOĞLU: ÖNÜMÜZDEKİ SEZON BAŞARILI OLACAK BİR KADRO OLUŞTURUYORUZ

featured

Bölgesel Amatör Lig 2022-2023 sezonuna hazırlanan Muğlaspor’da oyuncu transferleri devam ediyor.  Yönetim Kurulu üyesi ve Sosyal Komite Başkanı Bora Çulhaoğlu, “Önümüzdeki sezon başarılı olacak bir kadro oluşturuyoruz. Çalışmalarımız bu yönde titizlikle devam ediyor” dedi. 

Geçtiğimiz sezon son oynadığı Play-Out müsabakasıyla, Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) kalmayı başaran Muğlaspor, gelecek sezon için işi sıkı tutmaya çalışıyor.

Teknik Direktörlüğe Cihan Bulut’u getiren Muğlaspor, oyuncu transferlerini de tamamlamak üzere.

Konuya ilişkin görüşlerini aldığımız, Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal Komite Başkanı Bora Çulhaoğlu, şunları söyledi: “Yeni sezon için hoca konusunu çözüme kavuşturduk. Oynadıkları liglerde iyi bir kariyere sahip olup, başarılı olmuş futbolcuları da takıma kazandırıyoruz. Spor kamuoyu şuana kadar yaptığımız transferlerden memnun. Yeni teknik direktörümüzün ve transfer komitemizin raporu doğrultusunda transferlere yön veriyoruz. Önümüzdeki sezon başarılı olacak bir kadro oluşturuyoruz. Çalışmalarımız bu yönde titizlikle devam ediyor.”

MUĞLASPOR YK ÜYESİ ÇULHAOĞLU: ÖNÜMÜZDEKİ SEZON BAŞARILI OLACAK BİR KADRO OLUŞTURUYORUZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Muğla Yenigün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!