Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

MUĞLA’DA TÜM YEREL-SEN YETKİLİ SENDİKA OLDU

Tüm Yerel-Sen Muğla Şube

Tüm Yerel-Sen Muğla Şube Başkanı Yücel Kılınç, “2023 sayımları neticesinde açık ara farkla Muğla’da Yerel Yönetimlerde “Genel Yetkili Sendika” olmanın gururunu yaşıyor ve sorumluluğunu taşımaya devam ediyoruz” dedi.

Tüm Yerel-Sen Muğla Şubesi il genelinde mahalli idarelerde yetkili sendika oldu.
Konuya ilişkin açıklama yapan Şube Başkanı Yücel Kılınç, şunları söyledi:
“Tüm Yerel Sen Muğla Şubesi, 2023 sayımları neticesinde açık ara farkla Muğla da Yerel Yönetimlerde ‘Genel Yetkili Sendika’ olmanın gururunu yaşıyor ve sorumluluğunu taşımaya devam ediyor. Genel Yetki sorumluluğunu taşıdığımız yetki dönemi içerisinde, emekçilerimiz için yaptığımız çalışmalar ve kazanımlar sayesinde, Muğla Şubesi Genel Yetkili Sendika olarak rakipsiz olduğumuz, Yerel yönetim çalışanlarının teveccühü ile bir kez daha ispatlandı. Yerel Yönetim kazanımların tek adresi olan sendikamız Tüm Yerel-Sen’e teveccühlerinden dolayı, emekçilerimize ve tüm üyelerimize bu tercihleri için teşekkür ediyoruz.
Muğla Yerel Yönetimlerde Genel Yetkili olmanın haklı gururunu bizlere özverili çalışmaları ve gayretleriyle yaşatan, önlerine çıkartılan engeller ve asimetrik uygulamalara rağmen Tüm Yerel Sen’in bayrağını daha yukarılara taşımak için gece gündüz özveriyle çalışan tüm örgütümüze teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tekrar yetkili olmanın getirdiği sorumluluğun ve yükümüzün ağırlığının bilinciyle, emekçilerimiz için, değerli üyelerimizden aldığımız büyük güçle, yeni kazanımlar üretmeye devam edeceğimizin bilinmesini isteriz. Tüm Yerel-Sen olarak Emekçilerimizin talepleri ve süreç gerektiren sorunların çözümü için, bürokratik ve siyasi makamları aşındırarak sorunlara çözümler oluşturduk.
Yeri geldiğinde, kurumlarımızın statüsünü korumak adına örgütümüzle kırmızı çizgiler oluşturarak omuz omuza mücadele verdik. Bu mücadele ve kazanım ile Tüm Yerel-Sen e tarihine adımızı altın harflerle yazdırdık. Tüm Yerel-Sen olarak Muğlada Genel yetkiyi aldığımız günden itibaren bu güne kadar, emekçilerimiz için Yerel yönetimler tarihinin en önemli kazanımlarına da imza attık. Tüm Yerel Sen; nin Tüzüğünde bulunan 9 Eylül Işığında Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirlerine ve ilkelerine bağlı kalarak, taviz vermeden, liyakatli kadrolarla, örgütünü güçlendirerek, emekçilerimiz için yeni kazanımlara emin adımlarla ilerliyor. Cumhuriyetimizin 2. Yüz Yılında, Ülkemizin yeni hedeflerine doğru hep birlikte yürüdüğümüz bu yolda, Tüm Yerel Sen ailemize esenlikler diliyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Haber :Halil Eğriboyun