Muğla Türdü Basketbol Kulübü’nün ilk Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı

featured

Geçtiğimiz günlerde Türdü 100. Yıl Okul Spor Kulübü’nde düzenlenen genel kurulun ardından Ahmet Zeybek başkanlığa seçildi. Kulüp bünyesinde ki Türdü Basketbol Kulübü’nün de ilk Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Kulüp Başkanı Ahmet Zeybek, Yönetim Kurulu toplantısıyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Muğla Türdü Basketbol Spor Kulübü olarak önceliğimiz ilçemizde basketbol sporunu daha çok yaymak ve gençlerimiz arasında geniş kitlelere ulaşmaktır. Basketbol sporuna gönül vermiş değerli yönetim kurulu ve üyelerimiz ile birlikte Muğla Halkının da desteklerini alarak bu yolda sağlam ve emin adımlarla ilerlemek en büyük gayemizdir. Gençlerimiz ve çocuklarımız bizlerin birinci önceliği olacaktır. Yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizin günümüz dünyasında sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri büyük önem arz etmektedir. Gençlerimiz için sporu bir yaşam şekli haline getirmeyi hedefleyen kulübümüz, zamana ve çağa göre sürekli kendisini yenileyen bir dinamik içerisinde hareket edecektir. Kulübümüz bünyesinde bulunan sporcularımızın; spor müsabakalarındaki mücadele isteği, yarışma ruhu, takım olabilmenin birleştirici gücü, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinmesi gibi kazanımlarıyla onların mutluluk ve sevinçlerine hep beraber ortak olmak kulübümüzün diğer amaçları arasında yer almaktadır.
Alınan kararların Muğla basketboluna ve sporcularımız adına hayırlı olmasını dileriz. Geçmişimizle gururluyuz, geleceğimizle umutluyuz.”

Haber : Ferdi Yavuz

Muğla Türdü Basketbol Kulübü’nün ilk Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Muğla Yenigün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!