Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesi ne kadar?

Yeni yıla zengin girmek

Yeni yıla zengin girmek isteyen kişiler tam, yarım ya da çeyrek Milli Piyango bileti alarak çekilişe katılacak. Peki Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye ne kadar?

Milli Piyango tarafından 2024 yılında yapılacak yılbaşı çekilişinin büyük ikramiyesi 400 milyon TL olarak olarak açıklandı. Büyük ikramiye tam bilete çıkması durumunda sahibine 400 milyon TL kazandıracak. Çekiliş 31 Aralık gecesi noter huzurunda gerçekleştirilecek.

Milli piyango yılbaşı özel çekilişinde 400 milyon liralık büyük ikramiyenin tamamı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da dağıtım garantili olacak. Belirlenen kuralla bilet payına bakılmaksızın büyük ikramiye, isabet ettiği satılan bilet ya da biletler arasında eşit olarak paylaştırılacak. Milli Piyango yılbaşı çekilişi büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar devam edecek.
Büyük ikramiye çekilişi 31 Aralık gecesi televizyonda canlı olarak yayınlanacak ve tüm çekiliş sonuçları Milli Piyango’nun internet sayfasından açıklanacak.
Milli piyango tam,yarım, çeyrek bilet fiyatları ise şöyle;
Yeni yıla girerken 31 Aralık 2023 gecesi yapılacak çekilişte şansını deneyecekler için çeyrek bilet 100, yarım bilet 200 ve tam bilet 400 Lira’dan satılıyor.