Milas Belediyesi’nin Acı Günü

featured

Milas Belediyesi’nde vezne görevlisi olarak çalışan İbrahim Gürel hayatını kaybetti. Gürel’in ani ölümü yakınlarını üzerken, Milas Belediyesi tarafından duyuru ise Gürel’in vefatından dolayı belediye veznesi bugün kapalı olacak.

Milas Belediyesi’nde uzun yıllardır vezne görevlisi olarak çalışan İbrahim Gürel geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
İbrahim Gürel bugün saat 4 civarında evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği öğrenilen Gürel, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.
BAŞKAN TOKAT “BAŞIMIZ SAĞ OLSUN”
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, hayatını kaybeden İbrahim Gürel için bir taziye mesajı yayımladı. Tokat, “Belediyemiz veznesinde görev yapan memur arkadaşımız İbrahim Gürel’i, geçirdiği rahatsızlık sonucu ani bir şekilde kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Çalışma arkadaşımız İbrahim Gürel’e Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyorum.” İfadelerini kullandı.
BELEDİYEDE VEZNELER BUGÜN KAPALI OLACAK
Milas Belediyesi tarafından da bir duyuru da ise, “Belediyemiz veznesinde görev yapan memur arkadaşımız İbrahim Gürel’i ani bir şekilde kaybetmemiz nedeniyle Ana Hizmet ve Ek Hizmet Binalarımızdaki vezneler bugün kapalı olup, tahsilat yapılamayacaktır.” açıklamasına yer verildi.
Gürel, bugün Zeytuniye Cami’de ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Milas Şehir Mezarlığı’na defnedilecek.

Haber : Volkan Yıldız

Milas Belediyesi’nin Acı Günü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Muğla Yenigün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!