MERHABA

Değerli Yenigün okuları merhaba.

Öncelikle bana böyle güzel bir fırsat verildi. Öncelikle başta futbol olmak üzere spordaki  tecrübelerimi sayfalara aktararak siz değerli okurlarla paylaşmak inanılmaz heyecanlı ve keyifli olacak şimdiden teşekkür ederim.

Muğlaspor’umuzdan bahsetmek istiyorum. Sezon başında kongrelerden dolayı geç kalındı. Bunun yanında maddiyatla ilgili sorunlar da yaşanınca istenilen transferler yapılamadı.

 İyi olan şey altyapıdan bazı oyuncular A takıma çıkarıldı. Ama ligdeki konumunuz gereği fazla kadro şansı bulamadılar. Bu dönem içinde Egemen Urhan hocayla zor dönemde imkansızlıklara rağmen 11 maçta 8 puan alındı. Bakıldığında iyiydi. Egemen urhan hocayla devam edip, nokta transferlerle 2. yarı çıkış yapılabilirdi.

Yeni bir hocanın gelmesi oyuncuları tanıması 1 ayı buluyor. Tevfik Ata Tekin hoca geldiği 5 maçta puan alınamadı. Yönetim kuruluna istifasını verdi. Her iki hocamıza da takıma verdikleri emek için teşekkür ederiz.

Hafta sonu Muğlaspor’un yeni hocası belli oldu. Alanya Kestel Spor’dan ayrılan Mehmet Akbulut takımın  başına getirildi. Mehmet Hocanın yardımcılıklarını Çetin Demir, Nuri ihsan Erdoğan yapacak. Muğlaspor Yönetim Kurulu başkanımız ve teknik ekibin  nokta transferleriyle , iyi bir kaynaşmayla bu zor dönem atlatılabilir.

Muğlaspor olarak geçmişte böyle zor dönemlerden başarıyla geçildi. Bir defa daha aynı seyi yapabiliriz. Hep beraber kenetlenerek, şehir olarak başarabiliriz. Artık geçmişe değil, geleceğe bakalım. Başka Muğlaspor yok.

HAFTANIN SÖZÜ

“Bir milletin geleceğini  sporda gösterdiği azim, onun geleceğini yükseltir.”

M. Kemal  ATATÜRK

Bu Habere Yorum Yapın