Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

MENTEŞE’DE BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI MERKEZİ AÇILDI

Muğla’nın Menteşe ilçesinde Beslenme

Muğla’nın Menteşe ilçesinde Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi açıldı.

Menteşe’ye bağlı Orhaniye Mahallesi İsmek Çatak Caddesi üzerinde Özman İşhanı’nda Diyetisyen Tuğçe Gündüz tarafından Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi açıldı.

Açılış törenine; Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, AK Parti MKYK üyesi Yelda Erol Gökcan, AK Parti Menteşe Belediye Başkan aday adayı Eray Çiçek ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi açıklama yapan Diyetisyen Tuğçe Gündüz, şunları söyledi;

“Bugün burada hayalini kurduğum ve uzun süredir beklediğim bir anın heyecanını paylaşmak için toplandık. Diyetisyenlik mesleği, insanların sağlıklı yaşam tarzlarına ulaşmalarına ve daha sağlıklı bir gelecek inşa etmelerine yardımcı olma amacını taşır. Diyetisyenlik, sadece bir kişinin kilo vermesi ya da belirli bir diyeti takip etmesiyle ilgili değildir. Aynı zamanda insanların daha iyi beslenme alışkanlıkları edinmeleri, kronik hastalıkları önlemeleri ve genel yaşam kalitelerini artırmaları için gerekli olan bilgi ve rehberliği sunar. Bu, toplumumuzun sağlığını iyileştirme hedefimize ulaşmamız için kritik bir faktördür. Bu açılış, sadece bir yerin resmi açılışı değil, aynı zamanda hayalimi gerçeğe dönüştürme yolculuğumun da başlangıcıdır. Bizler, diyetisyenler olarak, bireylerin yaşamlarını dönüştürme gücüne sahibiz. Sağlıklı beslenme, enerji ve yaşam sevincini artırırken hastalıkları azaltabilir. Bu nedenle, bu misyonu yerine getirirken sizin desteklerinize ihtiyacımız var. Bu nedenle, bu açılışın bir parçası olarak burada olmanız benim için büyük bir onur. Hepinizi burada görmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Bu açılışın, daha sağlıklı bir geleceğe giden yolu aydınlatmasını diliyor, hepinize sağlık dolu günler diliyorum.”

Kurdele kesiminin ardından Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi hizmete açıldı.