Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Menteşe Kent Meydanı vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Menteşe ilçesinde yapımı tamamlanan Menteşe Belediyesi tarafından peyzaj düzenlemeleri, meydan içerisindeki kafe ve dükkânların kiralanması süreci tamamlanan Kent Meydanı Muğlalıların buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından 48 Milyon 135 Bin TL yatırımla Muğla’ya kazandırılan tesis, sosyal yaşama önemli bir katkı sunuyor. Farklı özellikteki dükkanlar, yılbaşı gibi özel günlerde çekim merkezi olması ile dikkat çeken meydan vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Ayrıca Kent Meydanı’nın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak açılan 4 katlı, 593 kapasiteli otopark vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Menteşe ilçesinin çekim merkezi olan Kent Meydanı 24 bin 172 metrekare alan üzerine inşa edildi. Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Menteşe Belediyesi işbirliği Muğlalıların hizmetine sunulan meydanda 3 adet kafe ve 25 dükkân ziyaretçilerini ağırlıyor. 4 katlı, 593 kapasiteli yeraltı otoparkı da şehir içi trafiğindeki araç yoğunluğunu azaltmaya büyük katkı sağlıyor.