Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Menteşe Belediye Başkan A. Adayı Gonca Köksal “El ele çalışacağımız günlerin yakın olmasını diliyorum”

Menteşe Belediye Başkan Aday

Menteşe Belediye Başkan Aday Adayı Gonca Köksal, çalışmalarına devam ediyor. Köksal, 29 Ekim Kadınları Derneği ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ni ziyaret ederek; “El ele çalışacağımız günlerin yakın olmasını diliyorum.” dedi.

CHP Muğla Büyükşehir ve Menteşe Belediyesi Meclis Üyeliği yapan ve CHP’den Menteşe Belediye Başkan Aday Adayı olan Gonca Köksal, süreçle ilgili ziyaret ve çalışmalarını sürdürüyor.

Köksal, bu kapsamda 29 Ekim Kadınları Derneği ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ni ziyarette bulundu.

Köksal, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti;
“29 Ekim Kadınları Derneği Başkanı Nalan Atasever ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarla bir araya gelerek hoş sohbetleriyle karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.
Sorunların değil, çözümün bir parçası olmak hedefiyle; Atatürk ilke ve devrimlerini benimseyen, çağdaş bir yaşam ve eğitim hakkı için yola koyulan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı sevgili Leyla Ural ve değerli üyelerini ziyaret ettik.
Her iki kıymetli derneklerimizle projelerimiz ve amaçlarımızı gerçekleştirmek konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Misafirperverlikleri ve kıymetli sohbetleri için çok teşekkür ederim. El ele çalışacağımız günlerin yakın olmasını diliyorum.”