Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Konu “MUĞLA” ama Fotoğraf “UŞAK”, Dereceye giren fotoğraf tepki çekti

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan “Uygarlıkların Kesiştiği Yer Muğla” konulu fotoğraf yarışmasında Muğla ile alakası olmayan ve dereceye giren bir fotoğraf tepki çekti.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve konusu “Uygarlıkların Kesiştiği Yer Muğla” olanı 6. Ulusal Fotoğraf Yarışması sona erdi. Fakat yapılan hata, yarışmayı geride bıraktı.

Muğla’da Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl farklı konu başlıklarında düzenlenen, bu yıl Muğla’nın Arkeolojik Mirası ‘Uygarlıkların Kesiştiği Yer Muğla’ başlığıyla düzenlenen 6. Ulusal Fotoğraf Yarışması geçtiğimiz hafta sonuçlandı.


Yarışmada birinciliği İstanbul’dan katılan Ahmet Fatih Sönmez, ikinciliği Balıkesir’den Hasan Sayınhan, üçüncülüğü Aydın’dan Seçkin Yenici kazandı. Yarışmada mansiyon ödülünü Muğla’dan Said Nuri Sargın, Nevzat Çakır Özel Ödülü’nü de Bartın’dan Serdar Aydın kazandı.

FOTOĞRAF UŞAK İLİNE AİT!

Yarışmada üçüncü olan Seçkin Yenici’ya ait fotoğraf, Muğla’ya değil, Uşak’ta bulunan Blaundus Antik Kenti olduğu ortaya çıktı. Edinilen bilgilere göre fotoğrafçıya, fotoğraf yarışmalarına katılmaktan 2 yıl men edileceği öğrenildi.