KGK AYLIK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

featured
service service

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Muğla İl İcra Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.


İl İcra Komitesi Başkanı Mehtap Şeniz Çahan önderliğindeki toplantıya ilçe odalarını temsilen kurul üyeleri katılım sağladı. Hayata geçirilen projelerin sürdürülebilirliği açısından yapılması gereken çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, ilçelerde faaliyet gösteren kadın girişimcilerin yaşadığı başlıca ekonomik ve güncel sorunlar dile getirildi. Bu sorunların çözümü noktasında kurul olarak yapılabilecek çalışmalar görüşüldü.

Kurul üyeleri sonrasında, Kültür ve Turizm Bakanlığı Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcısı, Geleneksel El Sanatları Sanatkarı ve aynı zamanda Tel Kırma ve Tel Sarma Sanatçısı Yasemin Güçkıran’ı ziyaret ederek, yaptığı çalışmalar ve oluşturulabilecek ortak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Haber : Halil Eğriboyun

KGK AYLIK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Muğla Yenigün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!