Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Kayserispor 27 Şubatta açık artırmayla satışa çıkarılıyor

Kayserispor Futbol Anonim Şirketi,

Kayserispor Futbol Anonim Şirketi, açık artırmayla satışa çıkarılacak. Kulübün ismi için belirlenen muhammen bedel ise 35 bin lira.

Son olarak FIFA’dan transfer yasağı alan Kayserispor icralık oldu. Kayseri Genel İcra Dairesi’nin harekete geçmesiyle Kayserispor açık artırmayla 27 Şubat’ta satışa çıkarılacak.

FİFA’dan transfer yasağı aldıktan sonra icralık olan Kayserispor, açık artırmayla 27 Şubat’ta satışa sunulacak. Yerel basında yer alan iddia göre Kayserispor futbol anonim şirketi markasının icradan satılığa çıkarıldığı ifade edildi.

Kulüp, mağaza ve futbol okulu

‘Kayserispor Futbol Anonim Şirketi’ ismi için belirlenen muhammen bedel ise 35 milyon TL oldu. İlan.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecek olan icra satışı 20 Şubat 2024 tarihinde saat 14.41’de başlayacak ve 27 Şubat saat 14.41’de sona erecek. Teklifler online olarak verilecek. Bu tarihler arasında satış gerçekleşmezse ikinci satış ihalesi 14 Mart’ta başlayacak ve 21 Mart tarihine kadar tekliflere açık olacak.

Ayrıca Kayserispor Store ismi ile Kayserispor Futbol Okulları isimleri de satışa çıkarılacak. Kayserispor Store ismi için muhammen bedel 4 milyon TL olarak belirlenirken, Kayserispor Futbol Okulları ismi için ise muhammen bedel 8 milyon TL oldu.