• Hamburger Menü 1
  • Hamburger Menü 2
  • Hamburger Menü 3
  • Hamburger Menü 4
  • Hamburger Menü 5
  • Hamburger Menü 6
  • Hamburger Menü 7
İyi Parti İlçe Kongresinde Sandıktan Deniz Ekinci çıktı
94 okunma

İyi Parti İlçe Kongresinde Sandıktan Deniz Ekinci çıktı

ABONE OL
Ekim 31, 2021 18:29
İyi Parti İlçe Kongresinde Sandıktan Deniz Ekinci çıktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İYİ Parti Menteşe 2. Olağan İlçe Kongresi parti binasında gerçekleşti. Deniz Ekinci ve Bilal Ataseven başkanlığında iki listenin yarıştığı kongre sonucu Deniz Ekinci İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanlığına seçildi.

Kongreye İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, ilçe başkanları, üyeler ve partililer katıldı.

Kongrenin Divan Başkanlığını Metin Ergun, divan üyeliklerini ise Kazım Özkan, Serkan Uzun, Ayşe Tavaslı ve Mustafa Üsmen  yürüttüler.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongrenin gündem maddelerin görüşülmesi  ve siyasi konuşmaların tamamlanmasının ardından seçimlere geçildi.

Kongrede oy kullanan 116 üyeden 81’inin oyunu alan Ekinci İlçe Başkanlığına getirilirken, diğer aday Bilal Ataseven ise 35  oy aldı.

Kongre sonrası bir konuşma yapan İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanı Deniz Ekinci, kongrede oy kullanan ve katılım gösteren bütün üyelere ve partililere teşekkür ederken, yeni yönetim olarak görev dağılımını gerçekleştirdikten sonra hemen çalışmalara başlayacaklarını açıkladı.

Deniz Ekinci’nin başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Ertuğrul Asar-Osman Koçer-Hayati Akgün Selami Günay-Meltem Dereli Haldun Önal-Mustafa Onay-Mehmet Yıldırım-Osman Gökçe-Mesut Çoban-Ahmet Aydın- Nanifer Yaman-Gülsen Güner Kızılkaya-Mehmet Sönmez- Sabahattin Binay- Hüseyin Yıldırım- Canan Öcal-Nahide Uçar- Yalçın Tüzün- İhsan Aydoğdu- Can Söymen-Şenay Yalçınkaya.

Haber: Elif Ertan

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP