Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

İYİ Parti adayını, Aday Adayları belirledi

İYİ Parti Ortaca istişare

İYİ Parti Ortaca istişare toplantısında Belediye Başkan adayını, Belediye Başkan aday adayları belirledi. İYİ Parti Belediye Başkan Aday Adayı Ersen Bağ, İYİ Parti Belediye Başkan Aday Adayı Recep Güneş lehine çekildiğini duyurdu.

İYİ Parti Ortaca istişare toplantısı yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından konuşmalar yapıldı. Daha sonra İYİ Parti Belediye Başkan Aday Adayı Ersen Bağ, Belediye Başkanlığı aday adaylığından, İYİ Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av.Recep Güneş lehine çekildiğini duyurdu.
Av.Recep Güneş’de Ersen Bağ’ı, Belediye Meclis Üyesi Adaylığı seçilirse Belediye Başkan Yardımcısı olması teklifinde bulundu.
Ersen Bağ, bu tür durumlarda oluşan ayrışmalar, farklı fikirler, her zaman partilere zarar verdiğini belirterek, “Bizler için önemli olan partilerin başarısı. Bu örneği geçen seçimde Ortaca’da yaşadık ve partiler zarar gördü. Ben kişisel hırsların bir kenara bırakılması gerektiğini düşünüyorum. Burada her birimiz bu partinin bir üyesi olduğumuzdan dolayı gurur duyduğunu onur duyduğunu hissediyorum ve bir topluluğun bir arada olması gerektiğini düşünüyorum ve ben hem tecrübesi hem de yaşı gereği Recep beye bu görevi bırakarak, daha önceki konuşmamda da belirttiğim gibi her daim her zaman omuz omuza yürüyeceğimizin sözünü şu anda bir daha veriyorum ve bu değerli aileye çok teşekkür ediyorum” dedi.
Av.Recep Güneş ise, “Ersen Bağ kardeşimin gösterdiği duruş feraset ve fedakarlığı için kendisine çok teşekkür ederim” dedi. Güneş konuşmasının devamında, “Kendisinden teşkilatımla benimle ve ekibimle 31 Mart akşamına ve son nefesimize kadar Belediye Meclis Üyesi ve kazandığımız taktirde Belediye Başkan Yardımcısı olarak çalışmasını talep ve rica ediyorum” dedi.