İstanbul Sağlık ve Teknolojisi Üniversitesi 77 öğretim üyesi alacak

İstanbul Sağlık ve Teknolojisi Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan duyuruda, üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere 77 öğretim üyesi alımı yapılacağı duyuruldu. Alınacak öğretim üyelerinin profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi pozisyonunda olacağı belirtildi.

Basın İlan Kurumu ilan portalı https://www.ilan.gov.tr/‘de yayınlanan ilana göre; İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Prof. Dr. Doç. Dr. ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan başvuru dosyalarını (CD veya USB olabilir) (Profesör Kadrosu için 6 takım, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi Kadroları için 4 takım) teslim etmeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için ; https://www.ilan.gov.tr/ilan/745574/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/akademik-personel-alimlari/istanbul-saglik-ve-teknolojisi-universitesi-77-ogretim-uyesi-alacak

Bu Habere Yorum Yapın