İL EMNİYET MÜDÜRÜ DİLBEROĞLU’NDAN VEDA MESAJI

featured

Muğla İl Emniyet Müdürüyken, Cumhurbaşkanlığı kararı ile Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’na Başmüfettiş olarak atanan Süleyman Suvat Dilberoğlu veda mesajı yayımladı.

Dilberoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı: “Değerli Muğla’lı hemşehrilerim, 30 Eylül 2019 tarihinde Muğla İl Emniyet Müdürü olarak başladığım görevime, 11 Ağustos 2023 Cuma günü veda ediyorum. Muğla’da bulunduğumuz ilk andan itibaren vatandaşımızın huzurunun bizim huzurumuz olduğunu aklımızdan çıkarmadık. İnsan haklarına saygıyı ve vatandaş memnuniyetini esas alarak yüksek sorumluluk bilinciyle her kademedeki personelimizle birlikte takım ruhu içinde görev yaptık. Suç ve suçlularla mücadelede en büyük destekçimiz siz değerli Muğla halkı olmuştur. Sizlerin düşüncelerine kulak vererek ve sizden aldığımız güç ile daha güvenli ve daha huzurlu bir Muğla için çalıştık. Tüm vatandaşlarımız bilmelidir ki; polisin başarısı vatandaşlarımızın polise duyduğu güvenle doğru orantılıdır. Vatandaşlarından destek görmeyen hiçbir güvenlik biriminin başarılı olması düşünülemez. Polisin her zaman vatandaşımızın yanında bulunmuş olması, vatandaşlarımızın da polisimize çalışmalarında destek vermesi bizleri son derece mutlu etmiştir.

Tarihiyle, tabiatıyla, doğasıyla, iklimiyle dünyanın eşsiz güzelliklerine sahip turizmin başkenti Muğla’mızın saygıdeğer halkı; en kalbi duygu ve iyi dileklerimle veda ederken görevim süresince maddi ve manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, birlikte görev yaptığımız mülki erkana, milletvekillerimize, askeri ve adli teşkilatlarımızın değerli mensuplarına, mahalli idarelerimizin başkan ve üyelerine, üniversitemize, kurum müdürlerimize, sivil toplum örgütlerimize, iş adamlarımıza, esnafımıza, meslek kuruluşlarımıza, basın ve yayın kuruluşları mensuplarına ve değerli Muğla halkına, Türk Polis Teşkilatı, şahsım ve ailem adına teşekkür ederken bu toprakları vatan yapan aziz olarak şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; hepinize selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Haber :Ferdi Yavuz

İL EMNİYET MÜDÜRÜ DİLBEROĞLU’NDAN VEDA MESAJI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Muğla Yenigün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!