Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Hüseyin Nizamoğlu’nun Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı“Benim tanıtılmaya ihtiyacım yok, 15 senedir sahadayım”

İYİ Parti Menteşe Belediye

İYİ Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Hüseyin Nizamoğlu’nun, Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı. AçıIışta konuşan Nizamoğlu; “Ben 15 senedir sahadayım. Benim tanıtılmaya ihtiyacım yok, çok geniş bir aileye sahibim. 30 gün sonunda zaferle çıkacağız.” diye konuştu.

İYİ Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Hüseyin Nizamoğlu’nun Seçim Koordinasyon Merkezi, Orgeneral Mustafa Muğlalı İş Hanı içerisinde düzenlenen törenle açıldı.
Açılışa İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Metin Ergun, Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar, partililer ve vatandaşlar katıldı.

SAATCI “BEN HÜSEYİN NİZAMOĞLU’NA KEFİLİM”

Açılışta bir konuşma yapan İYİ Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı şunları söyledi;
“Muğla’da işlerin iyi gitmediği belli. 2019 yılında aday olmuştuk, buradan biliyoruz. Hiçbir belediye hiçbir siyasi partinin tapulu malı değildir. Hiçbir seçmende kurulan oyunun piyonu değildir. Seçmenin oyu kurulan her türlü oyundan daha büyüktür. O anlamda oyları doğru arkadaşlara vermek gerekir. ‘Ankara’ya dayanırsanız hizmet gelir, büyükşehire dayanırsanız hizmet gelir’ Bu iş yanlıştır. O zaman seçimi yapmayalım. Muhtarlar belediye başkanlarının yerlerini doldursun, büyükşehir belediye başkanıyla hükümet ülkeyi yönetsin. Yok arkadaş, Biz çalışmaya ve hizmet yapmaya geliyoruz. Hüseyin Nizamoğlu, çalışkanlığıyla ve karakteriyle örnektir. Ben kendisine kefilim.”

İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Metin Ergun ise konuşmasında şunları söyledi; “Biz hala daha altyapı belediyeciliğini konuşuyor tartışıyoruz. Temel sebep şu yerel seçimler particilik seçimi değildir. Yerel seçimler birinci planda şahsın esas alınması gerektiği seçimlerdir. Önce adaya bakılır. Vizyonu, bilgi birikimi var mı bakılır. Ama bizde bu anlayış olmadığı için önce particilik yapıldığı için ona göre de oy kullanıyoruz o zamanda partiler ceketimizi assak kazanırız anlayışı doğuyor. Biz İYİ Parti olarak bunu değiştirmenin mücadelesi içindeyiz.”
Halil İbrahim Nizamoğlu’nun oğlu Hüseyin Nizamoğlu’nu, kendisine emanet ettiğini belirten Ergun, Hüseyin Nizamoğlu’nu Menteşelilere emanet etti.

“BEN 15 SENEDİR SAHADAYIM”

İYİ Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Hüseyin Nizamoğlu, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kaydetti;
“Propagandama 3 gün önce başladım. O zaman, ‘Geç kaldın’ dediler. Hayır dedim ben geç kalmadım, ben 15 senedir sahadayım. O yüzden hoşgeldiniz ailem diyorum sizlere.

“BUNLAR YAPAMIYORSA BİZ YAPALIM DEDİM”
Bu hikaye nasıl başladı derseniz. Bir gün sosyal medyada bir video izledim. Bir arkadaşım, gondola biniyordu, nereye gitmiş acaba dedim. Eskişehir’e gitmiş. Peki bir vatandaşın Muğla’ya gelip fotoğraf çekildiği zaman, Muğla’ya geldiğinizi gösteren, Tanrı’nın ve Karyalıların dışında bir eser gösterebilir misiniz? Ben bilmiyorum. Bu kadar elleştiriyorum madem bir yerden başlamam lazım dedim. Eskiden ekonomimiz iyiyken farklı farklı şehirlere giderdim, gezerdim. Gelirdim Muğla’da niye olmaz derdim. Eren Sitesi’ndeki dükkanıma oturduğum zaman, çatısını aktaramayan bir belediye görüyordum. Bunlara itiraz ettim ve bunlar yapamıyorsa biz yapalım dedim. Sonra adaylık teklifi geldi, elim ayağım titredi, ayaklarım yerden kesildi. Seçim propagandası nasıl olacak dedim, sonra tanıtım benim işim, zaten reklamcıyım, gazeteciyim. Sorunları ve çözüm önerilerini biliyorum. Kimlerle yapacağımı biliyorum, halkın içindeyim. Sonra neden korkuyorsun girsene dediler. Ben kazanmaktan korkuyorum dedim.

“30 GÜN SONUNDA ZAFERLE ÇIKACAĞIZ”

O kadar çok sorun var ki o kadar çok yapılacak iş var ki. 2 farklı adayımız daha var. Onlar da dostlarımız ama bu zamana kadar sahada olmadıklarını gördüm. Hala aday tanıtmaya çalıştıklarını fark ettim. Benim tanıtılmaya ihtiyacım yok çok geniş bir aileye sahibim. 30 gün sonunda zaferle çıkacağız.”

Konuşmalardan sonra İYİ Parti meclis üyesi adayları tanıtıldı ve Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yapıldı.