Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

“HABERCİ GÖZÜYLE MUĞLA” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

Muğla Basın Emekçileri Platformu

Muğla Basın Emekçileri Platformu tarafından “Haberci Gözüyle Muğla” fotoğraf sergisi açıldı.

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği kapsamında, Muğla Basın Emekçileri Platformu ve Menteşe Belediyesi işbirliği ile “Haberci Gözüyle Muğla” fotoğraf sergisi, Karabağlar Yaylası Narlı Kahve’de açıldı.

Sergide, Menteşe’de görev yapan basın mensupları ile kamu kurumlarının Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi çalışanlarının fotoğrafları yer aldı.

Menteşe Kaymakamı Mehmet Eriş, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve vatandaşların katıldığı sergide yer alan 22 eser büyük ilgi gördü.

Kaymakam Eriş ve Başkan Gümüş, sergiyi gezerek fotoğrafların hikayeleri ve teknik bilgileri ile ilgili eser sahiplerinden bilgi aldı.

Başkan Gümüş, burada yaptığı açıklamada, şenlikler kapsamında Muğla Basın Emekçileri Platformu üyelerinin açmış olduğu sergiden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Platform Koordinatörü Esma Turan da şenlikler kapsamında açtıkları “Haberci Gözüyle Muğla” temalı fotoğraf sergisinin oldukça ilgi gördüğüne dikkati çekerek, Menteşe Belediyesi’ne ve eser sahibi platform üyelerine teşekkür etti.

Konuşmaların ardından sergiye katılan platform üyelerine, plaket ve teşekkür belgeleri, protokol üyeleri tarafından takdim edildi.