Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Gonca Köksal’dan açıklama “Gonca açıp, kök salacağımız günlere başlıyoruz”

CHP MYK toplantısında Menteşe

CHP MYK toplantısında Menteşe Belediye Başkan adaylığı için Gonca Köksal’ı gösterme kararı aldı. MYK’dan çıkan karar, Parti Meclisi’ne sunuldu. Köksal, Parti Meclisi’nden de geçerek adaylaştırıldı. Köksal adaylığı ile ilgili açıklama yaptı.

CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Gonca Köksal yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Kıymetli Hemşehrilerim, gururla hizmet ettiğim Partimin değişim sözünden güç alarak çıktığım bu yolda, bugün Menteşe Belediye Başkan Adaylığı’na layık görülmüş olmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Hedefim; örnek bir belediyecilik hizmeti sergilemektir. Evim bildiğim Menteşe’nin her mahallesini ve her sokağını hak ettiği medeniyet seviyesine taşımaktır. Ailem bildiğim siz Menteşelilerin bu güzel şehirde huzurla, keyifle, kolaylıkla, bolluk ve bereket içerisinde yaşamasını sağlamak için var gücümle çalışmaktır.

Hedefime ilerlerken Milli Mücadele ruhu ile kazanılmış ülkemizin geçmişinden feyz alacağım. Bugünümüzü dünya vizyonundan okuyacağım. Ortak geleceğimiz için çalışkanlığım, dürüstlüğüm ve liyakatımla görevimin başında olacağım.

Aday adaylığı süreci boyunca kıymetli desteğini ve varlığını yürekten hissettiğim siz değerli Menteşelilere, parti aileme, değişimin ve yeniliğin öncüsü Sayın Genel Başkan’ım Özgür Özel’e, değerli MYK ve PM üyelerine, il ve ilçe başkanlarıma ve örgütüme, süreci benimle birlikte yaşayan aileme ve canla başla çalışan ekibime gönülden bir teşekkürü borç bilirim.

Gonca açıp, kök salacağımız günlere başlıyoruz. Hep birlikte tüm Türkiye’ye örnek olacak bir Menteşe yaratacağız. Sevgi ve saygılarımla.”