• Hamburger Menü 1
  • Hamburger Menü 2
  • Hamburger Menü 3
  • Hamburger Menü 4
  • Hamburger Menü 5
  • Hamburger Menü 6
  • Hamburger Menü 7
Genç işadamından Muğlaspor’a destek “ÖNCE PRİM, SONRA YEMEK “
215 okunma

Genç işadamından Muğlaspor’a destek “ÖNCE PRİM, SONRA YEMEK “

ABONE OL
Ekim 31, 2021 18:28
Genç işadamından Muğlaspor’a destek “ÖNCE PRİM, SONRA YEMEK “
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Muğlalı genç işadamı Hüseyin Uçar, 3. Lig 3. Grup’ta ligi beşinci sırada tamamlayarak play-off oynamaya hak kazanan Muğlasporlu futbolcuların bir maç primini ödedi ve takıma 2. Lig’e yükselme maçları öncesi moral yemeği verdi.

Muğlalı genç işadamı Hüseyin Uçar, 3. Lig 3. Grup’ta ligi beşinci sırada tamamlayarak play-off oynamaya hak kazanan Muğlasporlu futbolcuların ligin sondan üçüncü maçında karşılaştığı Karacabeyspor maçının 18 bin liralık primini ödedi.

Genç işadamı ayrıca 2. Lig’e yükselme maçları öncesi oyunculara, teknik kadroya ve yönetime sahibi olduğu Süpüroğlu Restoran’da moral yemeği verdi.

Yemekte konuşan Kulüp Başkanı Erol Kapiz, işadamı Hüseyin Uçar’ın kendilerine gelerek, “Sayın başkanım size herkes yemek verir ama ben hem yemek vermek hem de futbolcu kardeşlerime katkı sumak istiyorum. Ne yapabilirim?” diye sorduğunu söyledi.

“BİR KIVILCIM YANDI”

Futbolcuların içeride prim alacakları olduğunu belirttikleri zaman işadamı Uçar’ın Karacabey maçının 18 bin liralık primini oyuncuların hesaplarına yatırdığını anlatan Kapiz, “Öncelikle böyle zor günlerde yanımızda olan bu kardeşimize teşekkür ediyorum. Gerçekten şimdi özellikle sizin başarınızı, size biraz daha güç vermek için Muğla’da Hüseyin arkadaşımız gibi çok insanlar olacak. Hüseyin arkadaşımız bugün bize bir kıvılcımı başlattı. Bir meşale yaktı. Bugün bu meşalenin her yerde yanmasını istiyoruz.” dedi.

Kapiz, Muğlaspor olarak çok iyi yolda olduklarını ifade ederek, “Gün geçtikçe daha da büyüyoruz. Bize destek verenlerin, yardım edenlerin çığ gibi büyüyeceğine inanıyoruz. Biz burada sizi Antalya’ya güle oynaya uğurlamak istiyoruz. İlk meşaleyi de çok sevgili kardeşim yaktığı için huzurlarınızdan ondan çok teşekkür ediyorum. Muğlaspor ailesi olarak bizi çok mutlu etti.” diye konuştu.

“AMACIMIZ MUĞLASPOR’U 2. LİGDE GÖRMEK”            

Süpüroğlu Restoran sahibi Hüseyin Uçar da kendisinin ve Kulüp Başkanı Erol Kapiz’in Menteşe ilçesinin Ortaköy Mahallesi’nde doğup büyüdüğünü dile getirdi.

Yıllardır 2. Lig özlemi çektiklerini belirten Uçar, “Amacımız inşallah Muğlaspor’u 2 ligle görmek. Biz topçularımıza inanıyor, güveniyoruz. İnşallah layıkıyla Antalya’dan iyi bir şekilde dönersiniz arkadaşlar. Bekliyor olacağız inşallah.” dedi.

DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Muğlaspor’un play-off oynamaya hak kazanmasının ardından kentteki bir çok işadamı 2. Lig yolunda yeşil beyazlı takıma destek oldu.

Takıma destek verenler arasında, Yeda Mermer sahibi Hüseyin Kanbur, Avcı Peyzaj sahibi Kadir Avcı, Deson Cafe sahibi Eser Mazı, Ömer Oto sahibi Ömer Özel, Emlak Oto Alım Satım Yusuf Siner, Çubucak Kamp İşletmesi Sahibi Nahit Güler, Ermaş Mermer sahibi Mustafa Ercan, Lagina Antik Mermer sahibi Hacı Gülçek gibi isimler yer alıyor.

Haber: Osman AKÇA

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP