Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN REKTÖRLÜĞE ZİYARET

TOBB Genç Girişimciler Kurulu

TOBB Genç Girişimciler Kurulu protokol ziyaretleri kapsamında bu kez MSKÜ Rektörlüğü’nü ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Muğla İcra Komitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Rektörü Prof. Dr. Turhan Kaçar ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Deniz Ülgen’e nezaket ziyaretinde bulundu.
9 Ocak Salı günü gerçekleştirilen ziyarette, GGK İl İcra Komitesi Başkanı Berke Altınsoy, MUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda İcra Komitesi Doğal Üyesi Mehmet Çahan, İcra Komite Başkan Yardımcısı Alperen Meşeli, İcra Komitesi Üyeleri Hakan Serçe ile Zafer Çeliköz yer aldı.
Ziyarette Başkan Altınsoy, Genç ve Girişimciler Kurulunun kuruluş amaçları ve çalışma prensipleri hakkında Rektör Kaçar’a bilgi verirken, İl İcra Komitesi olarak, görev süreleri boyunca yapılması hedeflenen projeler hakkında bilgi verdi.

MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Turhan Kaçar, Genç Girişimciler Kurulu’nun gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, üniversite olarak ortak yapılacak çalışmalarda her türlü desteği verebileceklerini ifade etti.