Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Gecenin sessizliğini genç kadının ‘İmdat’ ve ‘Yeter artık’ çığlıkları bozdu

Afyonkarahisar’da genç kadın, alkollü

Afyonkarahisar’da genç kadın, alkollü şekilde kapısına dayanan eski sevgilisi ile sokak ortasında birbirine girdi. Polis karakoluna 300 metre mesafede yaşanan olayda eski sevgililer birbirlerini darp ederken, kadının ‘İmdat, yeter artık’ çığlıkları ise gecenin sessizliğini bozup mahalleyi ayağa kaldırdı.

Edinilen bilgilere göre, olay merkeze bağlı Erenler Mahallesi’nde meydana geldi. Polis karakoluna yaklaşık 300 metre uzaklıkta yaşanan olayda, alkollü olduğu öğrenilen şahıs görüşmek için eski sevgilisinin kapısına dayandı. İkilinin apartman içerisinde hakaretlerle başlayan kavgaları sokağa taştı. Taraflar birbirlerine tekme ve yumruklarla saldırırken, yere düşen şahıslar bir süre arbede yaşadı. Taraflar olaydan yaklaşık 10 dakika sonra olay yerine gelen polis tarafından ayrıldı.

Tarafların birbirlerini darp ederken genç kadının sürekli olarak ‘İmdat. Sen kimsin yeter yeter. Gelme artık kapımın önüne, yeter bıktım gelme. Alacağım uzaklaştırma alacağım yeter’ şeklinde çığlıklar atması ise gecenin sessizliğini bozdu. Olayın ardından gözaltına alınan taraflar sağlık kontrolü için önce Afyonkarahisar Devlet Hastanesine, ardından Erenler Polis Karakoluna götürüldü. Şahısların isimleri ve neden kavga ettikleri ile ilgili ise Afyonkarahisar Valiliği ve emniyetinden henüz bir açıklama yapılmadı.