Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Ersan Bağ İYİ Parti’den Ortaca Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

İYİ Parti’de beklenen oldu.

İYİ Parti’de beklenen oldu. Adı bir süredir adaylık için geçen Ersan Bağ, İYİ Parti’den Ortaca Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Açıklamasında “Turizm, tarım, su ürünleri ve ticaret akış merkezi olma gibi kendine has dinamikleri olan Ortaca’mızın basmakalıp belediyecilik uygulamalarıyla yönetilmeye çalışıldığını görüyoruz” diye konuşan Bağ, “Eğer cesaretiniz yoksa Ortaca’ya hizmet edemezsiniz” dedi.

Ortacalı iş insanı Ersan Bağ, İYİ Parti’den Ortaca Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.
Bağ’ın, İYİ Parti Ortaca İlçe Başkanlığı’ndaki basın açıklamasına İYİ Parti Ortaca İlçe Başkanı Bilgehan İlhan, İYİ Parti Dalaman Belediye Başkan Adayı Ayhan Günay, İYİ Parti Dalaman İlçe Başkanı Ömer Kaya’nın da aralarında bulunduğu kalabalık bir grup katıldı.

Ersan Bağ yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi;
“Eğer cesaretiniz yoksa Ortaca’ya hizmet edemezsiniz. Bunun için öncelikle inancınızın olması gerekiyor. Benim inancım var! Kendime güvenim tam! Partime güvenim tam! Ekibime güvenim tam! Ortaca halkına güvenim tam. Ortaca artık yeni yüzleri, dinamik kadroları ve modern yönetim anlayışını hak ediyor. Gelin Ortaca’ya birlikte hizmet edelim. İyi Parti çatısı altında birleşelim.”

Ortaca halkına şeffaf, katılımcı ve paylaşımcı bir yönetim getireceğinin sözünü veren İYİ Parti Ortaca Belediye Başkan Aday Adayı Bağ, “En büyük hedefimiz kaynakları israf etmeden şimdiye kadar hiç uygulanmamış yeni projeleri hayata geçirerek belediyemizin gelirlerini artırmak ve yine Ortaca’mız için harcamak olacaktır. Kendi yönetim anlayışımda hak ve adaletten hiç ödün vermedim. Doğru ve dürüst yönetim anlayışından hiç ayrılmadım. Bu ilkemi belediye yönetiminde de uygulayıp her kuruşun hesabını şeffaf bir şekilde halkımızla paylaşacağız. Örnek alınan bir yerel yönetim anlayışı benimseyeceğiz” dedi.