Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

EMRAH ÇAY: “DEVA PARTİSİ MUĞLA’DA KABUL GÖRÜYOR”

Demokrasi ve Atılım (DEVA)

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Muğla İl Başkanı Emrah Çay, büyükşehir ve tüm ilçelerde kendi adaylarıyla seçime gireceklerini, partisinin Muğla’da gizli ve sessiz bir kitle tarafından kabul gördüğünü söyledi.

DEVA Partisi Muğla İl Başkanı Emrah Çay, yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

“14 Mayıs Genel Seçimlerde 15 Milletvekili ile girdiğimiz Meclisimizde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor, ülke sorunlarına korkusuzca parmak basıyor ve sorunların çözülmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diyerek sözlerine başlayan Çay, “Bir damla su ile toprağa attığımız tohumların bugün yeşerdiğini görüyor, o bir damlanın da pınarlar oluşturduğunu gururla izliyoruz. Gün, o gündür ki, gelinen süreçte hızla büyüyen partimiz, Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan önderliğinde bir karar üretmiş, Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlerde ülke genelinde DEVA Partisi olarak aday çıkartacağımız ilan edilmiştir” dedi.

“PARTİMİZ MUĞLA’DA KABUL GÖRÜYOR”

Başkan Çay, açıklamasına şöyle devam etti:

“DEVA Partisi Muğla İl Başkanı olarak ben de geçtiğimiz hafta 13 ilçemize ziyaretlerde bulunarak, İlçe Başkanları, yönetim kurulları ve bazı etkin isimlerle yapmış olduğum istişareler neticesinde, DEVA Partisinin Türkiye genelinde olduğu gibi Muğla’da da gizli ve sessiz bir kitle tarafından ciddi şekilde kabul gördüğünü gözlemledim. Yaşadığımız bu mutluluğu sizinle paylaşırken, Büyükşehir ve tüm ilçelerde kendi adayımızla yerel seçimlerde yarışacağımızı ilan ederken, büyük bir başarıya imza atacağımız da aşikardır. Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan’ın da dediği gibi endişeye mahal yoktur. Hazırlıklarımız hızla devam etmekte olup, güzel şehrimiz Muğla’da sizler tarafından kabul gören, işini layıkıyla yapan adaylarımızı belirleme sürecini tamamlayıp, sizlere takdim edeceğiz. Muğla’nın daha çağdaş, liyakatlı ellere teslim edilmesi için bizler meşaleyi yaktık, daha güzel bir Muğla için sizlerle birlikte o ateşi hiç söndürmeyeceğiz. Şimdiden güzel Muğla’mıza ve siz kıymetli hemşerilerimize hayırlı olsun.”