DOLAR 9,26200.91%
EURO 10,79210.69%
ALTIN 525,89-0,78
BITCOIN 5655662,24%
Muğla
19°

HAFİF YAĞMUR

18:30

AKŞAM'A KALAN SÜRE

  • Hamburger Menü 1
  • Hamburger Menü 2
  • Hamburger Menü 3
  • Hamburger Menü 4
  • Hamburger Menü 5
  • Hamburger Menü 6
  • Hamburger Menü 7
blank
blank
Emrah Çay, Bilim Hareketi Ege Bölge Başkanı Seçildi
221 okunma

Emrah Çay, Bilim Hareketi Ege Bölge Başkanı Seçildi

ABONE OL
Eylül 28, 2021 14:27
Emrah Çay, Bilim Hareketi Ege Bölge Başkanı Seçildi
blank
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilim Hareketi Genel Merkez Yönetim Kurulu Kararıyla MUĞLA İl başkanı Emrah ÇAY Ege Bölge Başkanlığına seçildi. Çay, ekibiyle birlikte bölgede başarılı hizmetlere imza atmaya devam edeceklerini belirtti.

Ege Bölge Başkanlığına seçilen Emrah Çay Bilim Hareketiyle ilgili yaptığı açıklamada şunlara yer verdi;

BİLİM HAREKETİ

Bilim Hareketi kararlı ve istikrarlı bir halk hareketidir.
Anayasal sınırlar içinde Devletimize ve Milletimize hizmet etmek için kurulan bu yapı istikbalin ulu çınarı olacaktır.

Bilim : Bilim gelişmenin vazgeçilmez yoludur. Bilimden uzak kalan toplumlar geride kalmaya mahkumdur. Bilim Hareketi olarak bilimsel çalışmaları ilelebet destekleyeceğiz.

Tarım ve Hayvancılık : Ülkemizin birçok yerinde Tarım ve Hayvancılık yapılmasına karşın yetersiz olduğu kanaatindeyiz. Bu bakıma Tarım ve Hayvancılığın gelişmesi için projeler yapmaya kararlıyız.

Uyuşturucuyla Mücadele : Uyuşturucu toplumun beynini buharlaştıran bir illettir. Mücadelemizi sahada kesintisiz bir şekilde gerek eğitim gerekse Sağlık Bakanlığıyla koordineli çalışmalar yaparak sürdüreceğiz.

Hayvan hakları, doğa koruma, yenilenebilir enerji kaynakları, hukuk araştırma ve geliştirme, kadın hakları, insan hakları, tarih, sanat, arkeoloji, kültür v.b. alanlarda Ülkemiz genelinde faaliyet sürdüreceğiz.

Bilim Hareketi 17.06.2020 Tarihi itibariyle içişleri bakanlığı tarafından onaylanmış olan bir sivil toplum kuruluşudur.

‘’Bizler geçmişi yad edeler değil istikbali inşa edenleriz.’’

Hakkımızda

BİLİM HAREKETİ ;

Değişen ve gelişen Dünya düzenine ayak uydurmak için her birimizin farkında olduğu bir gerçek vardır. Tarih boyunca çağlar açıp çağlar kapatan ve insanlığı ileriye taşıyan bilimdir. Bilim insanlık için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bütün bu gerçekleri göz önüne alacak olursak bilimle yoğrulacak bir toplumun neferleri olmak ya da istikbale bu mirası bırakmak kutsal ve asil bir davranıştır.

Bilim Hareketi sadece bir alanda varlık gösterecek bir oluşum asla değildir. Sosyoekonomik ve Sosyokültürel alanlarda faaliyet göstererek insanlığın ihtiyacına yönelik hangi alan varsa orada olmaya ve o alanda uzmanlaşmaya taliptir. Taşıyacağımız bu onurlu yük alın teriyle perçinleşerek istikbale hayrat olacaktır.

Yurdumuzun her bir yanına gül kokusu saçılmışçasına Bilim kokusunu saçmaya ve bu kokuyu baki kılmaya talibiz.

Bizler binlerce yıllık tarihi olan asil toplumumuzun cefakar, mücadeleci ve umut ışığı olan neferleri olmaya talibiz. Talip olduğumuz her bir konu bizim için can veren bir nefestir. Nefesimizin kaynağı ise vatandır, millettir. Biliyoruz ki vatan toprakları üzerinde yaşayan her bir birey bir Dünyaya bedeldir.

Bilim Hareketi, eğitime destek verecek, kütüphaneler kuracak, maddi zorluklar sebebiyle eğitimi ikinci plana atan bireyleri maddi ve manevi destekleyecek, yardıma muhtaç ailelerin kapısını çalacak, uyuşturucuyla mücadele edecek, doğayı ve hayvanları koruyacak olan bir kalkan olacaktır.

Bizler dil, din, ırk, mezhep, renk ve zararlı olmamak kaydıyla fikir ayırt etmeksizin her bir insana kucak ve ocak olacağız.

Bizler Vatanını ve Milletini seven, azim ve kararlılıkla mücadele eden, baş koyduğu yolda baş vermeye hazır olan vatanperver neferleriz.

Kapımız vatanını ve Milletini seven her bir nefere sonuna kadar açıktır.

Haber :Serdar Aksivri

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP