Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Elektrik Aboneliği Vatandaşları Mağdur Ediyor

Bayır Mahallesi’nde 2 bloklu

Bayır Mahallesi’nde 2 bloklu 12 haneli bir apartmanda yaşayan vatandaşlar, oturma ruhsatı olmasına rağmen binaya bireysel elektrik aboneliği alamadıkları için şantiye aboneliği kullanıyorlar. Bu durumda yüksek elektrik faturası ödemek zorunda kalan vatandaşlar, büyük mağduriyet yaşıyor.

Muğla’nın Menteşe ilçesine Bayır Mahallesi’nde, 2 bloktan oluşan ve 12 hanenin olduğu binada, vatandaşlar elektrik aboneliği sorunundan kaynaklı mağdur durumdalar.

Binaların yeni olduğunu belirten vatandaşlar, uzun zamandır mağdur olduklarını, CİMER’e defalarca şikayette bulunduklarını ama çözüm bulamadıklarını söyledi.

“HER AY BİNAYA 7-8 BİN TL ELEKTRİK PARASI GELİYOR”

Artık bir çözüm bekleyen vatandaşlar sorunlarını şu cümlelerle dile getirdi;
“2 bloklu 12 haneli bir apartmanımız ve her ay komşular elektrik parası kavgası yapıyoruz. Sıfır bina olduğu için şebeke elektriği kullanıyoruz. Bir senedir aboneliklerimiz verilmiyor. Her ay binaya 7-8 bin TL elektrik parası geliyor. Daire başı 700-800 TL ödüyoruz.
Her yere başvurularımız tamam, bütün yaz direkler dikildi, teller çekildi ama sürekli elektrik firması türlü bahanelerle süreyi uzatıyor ve haksız kazanç sağlıyor. Yetkililerden bu sorunumuza artık acilen bir çözüm bulunmasını istiyoruz.”