Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Gündem
kule reklam
kule reklam
Header reklam

“Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık” Muğla’da

Sağlıklı yaşam önerileri ve tedavi yöntemleriyle ekranların sevilen ismi olan Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ bu hafta, yerli ve yabancı turist akınına uğrayan şehir Muğla’dan evlere konuk oluyor.

Tarladan, bahçeden, dalından ve toprağından toplayarak doğal besinlerin doğrudan kaynağına ulaşan Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ın bu haftaki adresi, tarihin her döneminden izler taşıyan ve doğal güzelliğiyle ilgi odağı olan şehir Muğla oluyor.

Kunak’ın Muğla gezisine, Muğla Valisi İdris Akbıyık’ta eşlik etti.

Kunak ilk olarak, dokuma atölyesine giderek el dokuması halılar yapan hanımlara eşlik etti. Yöresel motiflerle süslenmiş birbirinden değerli el yapımı halıları gören Kunak, ortaya çıkan eserlere hayran kaldı. Daha sonra geçmişi bronz çağına dayanan Stratonikeia antik kentini gezen Kunak, bu kentin tarihi hakkında ilginç bilgileri izleyenleriyle paylaştı.

KUNAK, KOLONYACI AHMET’TEN KOLONYA ALDI
Yeryüzü cenneti olarak anılan Muğla’yı gezmeye devam eden Kunak, kolonya üreticisini görünce hemen dükkana girdi. “Parfüm gibi kokmazsan paran iade” diyen esnaf amcanın kendinden emin sözleri, Kunak’ı ikna etmeye yetti.
Sonrasında hasta ziyaretleri yapan Kunak eklem, sırt ve kas ağrılarına iyi gelen şifalı otlar ve tariflerle hastalara tedavi yöntemleri uygularken izleyenlerine de önemli tavsiyelerde bulundu.
Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunduğu “Evlerinize Sağlık” programı Muğla bölümüyle 10 Şubat Cumartesi günü saat 13.10’da Kanal 7’de yayınlanacak.