Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Gündem
kule reklam
kule reklam
Header reklam

DP’li Cemal Enginyurt’tan,CHP’li Ahmet Aras’a çarpıcı sözler!

Demokrat Parti İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt, katıldığı bir canlı yayında, CHP’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dün akşam Halk TV’de Sinem Fıstıkoğlu’nun sunduğu Sansürsüz programında CHP’nin belediye başkan adayları masaya yatırıldı.

İdepolitik Estitü Direktörü Can Kakışım, Savaş’ın adaylığının Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve Cemil Tugay’ın da oylarını etkileyeceğini belirterek “CHP’nin ahlaki üstünlüğü zarar görecek” değerlendirmesini yaptı.

14 Mayıs seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi listelerinden TBMM’ye giren Demokrat Parti İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt ise “Ne var ahlaksızlık diyerek?” tepki gösterdi.

Sözlerini düzelten Can Kakışım, Savaş’ın deprem felaketinden sonra müteahhitleri korumaya yönelik yaptığı açıklamaları hatırlattı.

Bunun üzerine Cemal Enginyurt, “CHP 5’li çeteye koyları açan adamı büyükşehir adayı yaptı” dedi
Konuşmasının başında isim vermeden konuşan Enginyurt, programda şunları söyledi;

“Bir turizm ilçesinde belediye başkanı olup, 5’li çeteyle yakın ilişkiler kurup, koyları 5’li çeteye tahsis eden o ilçeden aday olsa seçilmesi mümkün olmayan birini getirdiniz büyükşehire aday yaptınız. Memnuniyet anketinde en az oy alan Ahmet Aras çıktı. Adamı şimdi götürdünüz Muğla’ya aday yaptınız da derdiniz Lütfü Savaş mı oldu?
Ahmet Aras’ı Bodrum’da seçilemeyecekti. Ahbap çavuş ilişkisiyle Muğla’da aday gösterildi. Aydın Ayaydın’ın (AKP’nin adayı) karşısına kimi koysanız kazanacak. Ama CHP seçimi öyle bir zora sokuyor ki, orada Aydın Ayaydın’a imkan tanıdı.”