Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Gündem
kule reklam
kule reklam
Header reklam

DİSK sadece CHP adaylarını sahneye çıkardı, TİP Belediye Başkan Adayı ve partililer protesto etti

DİSK ve Genel İş Sendikası tarafından, yerel yönetimlerle ilgili taleplerini açıklamak için Muğla’nın Menteşe ilçesinde toplantı düzenlendi. Ancak sendikalar tarafından sadece, CHP’nin Belediye Başkan adayları davet edildi ve sahneye çıkarıldılar. Buluşmaya katılım gösteren TİP Menteşe Belediye Başkan Adayı Nazmiye Kulaç ve partililer bu duruma tepki göstererek, olayı protesto etti. Daha sonra sendika üyeleriyle TİP’liler arasında tartışma çıktı. Sendika üyesi olduğu öğrenilen bir erkek şahısında, TİP Adayı Nazmiye Kulaç’ın ve partililerin üzerine yürümesi kameralara yansıdı.

DİSK ve Genel İş Sendikası tarafından, bugün yerel yönetimlerle ilgili taleplerini açıklamak için Muğla’nın Menteşe ilçesindeki Kent Meydanı’nda toplantı düzenlendi.

SADECE CHP’NİN ADAYLARI DAVET EDİLDİ

Sendikaların Genel Başkanları Arzu Çerkezoğlu ve Remzi Çalışkan katıldığı toplantıda sadece CHP’nin Muğla Büyükşehir ile İlçe Belediye Başkan Adayları davet edildiği öğrenilirken daha sonra CHP’nin adayları sahneye çağırıldı.

TİP’LİLER OLAYI PROTESTO ETTİ
Yaşanan bu olay üzerine toplantıya katılım gösteren TİP Menteşe Belediye Başkanı Adayı Nazmiye Kulaç, sadece CHP’li adayların sahneye davet edilmesine ve kendi isminin okunmamasına tepki gösterdi. Ardından Kulaç ve TİP’liler olayı protesto ettiler.

TARTIŞMA ÇIKTI

Daha sonra TİP’liler ve DİSK üyeleri arasında tartışma çıktı.
Öte yandan sendika üyesi olduğu öğrenilen bir erkek şahısında, TİP Adayı Nazmiye Kulaç’ın ve partililerin üzerine yürümesi kameralara yansıdı.