Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Cumhur İttifakı’nın Bodrum Adayı AK Parti’den çıkacak

AK Parti Bodrum İlçe

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda, Cumhur İttifakı’nın Bodrum Belediye Başkan Adayı’nın AK Parti’den çıkacağını açıkladı.

Cumhur İttifakı ortaklarından AK Parti’nin Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı olan isimler Tahir Ateş ve Murat Naci Yavuz.
MHP’den ise Bodrum eski Kaymakamı Bilgehan Bayar, Bodrum Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu yapmıştı.

AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça ve diğer ilçe başkanlarıyla Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilen Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda, Cumhur İttifakı’nın Bodrum Belediye Başkan Adayı’nın AK Parti’den çıkacağını söyledi.

Aday belirleme konusunda uzun süredir çok titiz bir çalışma yürüttüklerini belirten Dalda, Erdoğan’a Muğla ve ilçelerinin sorunlarını aktardıklarını, Cumhurbaşkanı’nın Muğla’yı çok yakından takip edip, büyük önem verdiğini kaydetti.

Dalda yaptığı açıklamada;
“AK Parti Muğla İl Başkanımız Sayın Gültekin Akça ve İlçe başkanlarımızla birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la Ankara’da bir araya geldik. Yerel seçim çalışmaları, Bodrum ve Muğla’nın sorunları ve beklentileri konusunda Sayın Cumhurbaşkanımız’ı bilgilendirdik. Bodrum’da Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı’nın AK Parti’den çıkacağını, Sayın Cumhurbaşkanımız bizlere iletti. Sayın Cumhurbaşkanımız’ın yakın ilgisi, Muğla’ya verdiği önem bizleri çok mutlu etti. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Muğlamız ve ilçelerimizi AK Belediyecilik’le buluşturmak, sorunları çözmek için tüm teşkilatlarımızla var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.