Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

CHP’de belirsizlik devam ediyor! Milas 21 Ocak’ta eğilim yoklaması yapacak

31 Mart Yerel Seçimleri’ne

31 Mart Yerel Seçimleri’ne sayılı günler kala, seçmen haklı olarak ve sabırsızlıkla Belediye Başkan adaylarını beklerken, CHP Milas’tan yapılan açıklama kafaları karıştırdı. Belediye Başkan aday adaylarını ve Belediye Meclis Üyesi aday adaylarını belirlemek için 21 Ocak Pazar günü eğilim yoklaması yapılacak. Durum böyleyken seçmenin bekleyişi de devam edecek.

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için takvim işliyor. Ancak CHP Muğla’da şu ana kadar Kavaklıdere hariç hiç bir Belediye Başkan adayı açıklanmadı.
Öte yandan CHP Milas İlçe Başkanı ile Milas Belediye Başkanı ve ayrıca Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na da aday adayı olan Muhammet Tokat’tan gelen “eğilim yoklaması” açıklamaları, CHP seçmeninin daha da bekleyeceğini gösterdi.

Muhammet Tokat ve Tüze Çetinkaya’nın, eğilim yoklaması ile ilgili yaptıkları açıklama şu şekilde;
“31 Mart 2024 seçimlerinde Milasımızda hizmet bayrağını devralmak için kolları sıvayan 8 belediye başkan aday adayı arkadaşımız, 87 belediye meclis üyesi aday adayı arkadaşımız ile 21 Ocak Pazar günü gerçekleştireceğimiz eğilim yoklaması öncesinde bir araya geldik.
21 Ocak’ta yine bir demokrasi şöleninde Milas’ın belediye başkan adayını ve meclis üyesi adaylarını belirleyeceğiz.
Devrimlerin, değişimin ve demokrasinin öncüsü partimiz CHP ve Milas halkına hayırlı olsun.
21 Ocak’ta yine bir demokrasi şöleninde Milas’ın belediye başkan adayını ve meclis üyesi adaylarını belirleyeceğiz. Bu süreçte emeği geçen Parti meclis üyemiz sayın Alkım Denizaslanı olmak üzere örgütümüzün ön seçim isteğini karşılıksız bırakmayan Genel Başkanımız sayın Özgür Özel’e ve tüm örgütümüze teşekkür ediyorum.”