Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

CHP’de aday mesaisi sürüyor, Seçmen “Artık yeter” diyor!

Cumhuriyet Halk Partisi’nde belediye

Cumhuriyet Halk Partisi’nde belediye başkan adaylarının belirlenmesi devam ediyor. Muğla’da Büyükşehir adayı ile birçok ilçe belediye başkan adayı hala açıklanmadı. Bu gecikmeden CHP seçmeni de oldukça rahatsız durumda.

CHP’de 13’ü büyükşehir olmak üzere 600’den fazla adayın ismi belirlendi. Yerel seçime doğru geri sayım sürerken, CHP’de özellikle Muğla Büyükşehir adayının hala açıklanmamasına partili seçmenlerde tepki gösteriyor.

CHP’de bu hafta yapılması planlanan Merkez Yönetim Kurulu ve Parti Meclisi toplantılarının ardından Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayının açıklanması bekleniyor.

Bu hafta Perşembe günü toplanacak olan Parti Meclisi sonrasında, Muğla’nın da aralarında bulunduğu birçok ilin belediye başkan adaylarının açıklanması bekleniyor.

Muğla ve Antalya adaylarının toplantı sonrası açıklanacağı, İzmir Büyükşehir Başkan adayının da bir sonraki hafta açıklanabileceği ifade ediliyor. İstanbul’un da ilçe belediye başkan adayları için yürütülen çalışmaların tamamlandığı belirtiliyor.