Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

CHP İl Başkanı Balcı; “Ülkemize ve Muğla’mıza baharlar geldi”

31 mart seçimlerinin ardından

31 mart seçimlerinin ardından CHP Muğla İl Başkanı Zekican Balcı açıklama yaptı. Balcı; “11+1 hedefimize ulaşarak Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e, Muğla örgütümüze ve Muğlalılara verdiğimiz sözü tutmanın gururunu yaşıyorum.” Dedi.

31 Mart Pazar günü gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimleri’nde CHP, Muğla’nın 13 ilçesinin 11’ini ve Büyükşehir’i kazandı. CHP İl Başkanı Zekican Balcı seçimlerin ardından yaptığı açıklama ile değerlendirmelerde bulundu.
Balcı şunları kaydetti;
“11+1 hedefimize ulaşarak Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e, Muğla örgütümüze ve Muğlalılara verdiğimiz sözü tutmanın gururunu yaşıyorum. Bu zor süreçte yanımızda olan herkese yürekten teşekkür ediyorum.
Bu başarının birçok kahramanı var. Değerli yol arkadaşlarım il yönetim kurulu üyelerimize, il kadın kolu, il gençlik kolu başkanlarıma ve yönetimlerine, il disiplin kurulu başkanımıza ve üyelerimize, hepsi birbirinden değerli 13 ilçe başkanımızın tamamına ve yönetim kurulu üyelerine, ilçe kadın kolu başkanlarımıza ve yöneticilerine, ilçe gençlik kolu başkanlarımıza ve yöneticilerine, belediye meclis üyelerimize, Milletvekillerimiz Süreyya Öneş Derici’ye, Gizem Özcan’a ve Cumhur Uzun’a, Parti Meclisi üyelerimiz Alkım Denizaslanı’na ve Baran Bozoğlu’na, YDK üyemiz Remzi Kazmaz’a, İl Seçim Komitesi Başkanımız Ali Arslan’a ve il seçim komitesi üyelerimize, ilçe seçim komitesi başkanlarımıza ve üyelerine, önceki dönem milletvekillerimize, il başkanlarımıza, il genel meclisi üyelerimize, sandık görevlilerimize, bina sorumlularımıza, bilişim sorumlularımıza, müşahitlerimize, avukatlarımıza, partimizin emekçisi Merve kardeşimden arka plandaki tüm gönüllülerimize ve kahramanlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.
Aday adayı olup adaylaşamayan fakat partimizi terk edip gitmeyerek altı oklu bayrak için mücadele etmeye devam eden tüm belediye başkanlarımıza ve yol arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.
Samimiyetiyle ve çalışkanlığıyla halkımızın gönlünde taht kuran Ahmet Aras’a ve 13 ilçemizin belediye başkan adaylarına bu süreçteki üstün gayretleri için şükranlarımı sunuyorum.
En büyük teşekkür ise bize inanan ve güvenen CHP Muğla ailesi ile 1 Milyon 66 Bin Muğla ailesinin tamamına…
Asıl sorumluluğumuz şimdi başlıyor. Halkımıza verdiğimiz sözleri tutmak, ülkemizin üzerinden kalkan kara bulutların bir daha hiç geri gelmemesi için mücadele etmek ve kaybettiğimiz zamanı hızla telafi ederek ülkemizi Büyük Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş medeniyetler seviyesine bir an önce taşımak için tüm gücümüzle çalışacağız ve kimsenin şüphesi olmasın. Mutlaka başaracağız, mutlaka başaracağız, mutlaka başaracağız.”