Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

CHP Datça Belediye Başkan A. Adayı Mesut Yar“Gülüşe gülüşe kazanacağız”

CHP’den Datça Belediye Başkan

CHP’den Datça Belediye Başkan Aday Adayı olan televizyon sunucusu Mesut Yar, projelerinden bahsederek; “Datça artık nefes alacak. Gülüşe gülüşe kazanacağız”dedi.

Televizyon sunucusu Mesut Yar, CHP’den Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecinde çalışmalarına devam ediyor. Bir açıklama yapan Yar, projeleriyle alakalı şunları söyledi;

“Sevgili hanımefendiler, beyefendiler, gençler ve çocuklar. Hepinize merhaba. Datça’nın geleceğini birlikte belirlemek için elini uzatır mısın? Sen, ben, biz; hepimiz geleceğiz. Bu yüzden samimiyetle elini tutacağım. Bu yüzden hep sesin olacağım.

Sevgili Datçalılar bakın Datça’da hayat pahalılığının önüne maliyetine satın alınan her türlü temel gıda ve ihtiyaç malzemelerine ulaşabileceğin, torbanı doldurabileceğin, mutlulukla eve döneceğin “Belediye Marketlerini” hayata geçireceğiz. Üretici de tüketici de güler yüzle yaşayacak. Datça artık nefes alacak.
Yaşlılar önemli, büyüklerimizin ellerinin şefkate ihtiyacı var. Başımızın üstünde yaşayacaklar. Datça’da hiç kimse kendini yaşlı hissetmeyecek. Yaşlı ve bakıma muhtaç Datçalıları “Huzur ve Güven Evlerinde” ağırlayacağız. Hayatla barışık Datçalılar dünyaya örnek olacaklar.
Hayat herkes için eşit değil, ama olmalı. Datçalı ihtiyaç sahiplerinin ücretsiz hizmet alacağı sağlık polikliniklerini hayata geçireceğiz. Her türlü derde derman olacak uzman doktorlar teşhis koyacak, tedavi edecek. Yollarda hayatımızı yitirmeyeceğiz. Datça artık daha sağlıklı olacak.

Datça’da sosyalleşme ve konforlu yaşama zamanıdır artık. Tüm Datçalılar için hizmet verecek “D-KART”ile ulaşımdan belediye hizmetlerine kadar her alanda ayrıcalık sahibi olacaksınız. Datça artık kendini iyi hissedecek.
Yaz ve kış ayırt etmeksizin kabusumuz haline gelen kara sinek, sivri sinek ve zararlıları düzenli ve kontrollü ilaçlamayla korku unsuru olmaktan çıkartacağız. Çevreye gösterdiğimiz özen Datçalının kanını emen her türlü zararlıdan kurtulmamızı sağlayacak. Kontrol bizde konfor sizde olacak. Sevgili Datçalılar her türlü soru, sorun ve önerileri için bana 0535 282 07 48 nolu özel telefonumdan ulaşabilirsin. Datça’da sesimizi duymayan kimse kalmayacak. Gülüşe gülüşe kazanacağız.”