Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

CHP Büyükşehir Adayı Aras kılıçlarını çekti

CHP Muğla Büyükşehir Belediye

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e yaptığı ziyaretle ilgili bir açıklama yaptı. Aras, AK Parti’yi ve AK Parti Belediye Başkan adaylarını hedef alan açıklamasıyla kılıçları çekti.

Bodrum Belediye Başkanı ve CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Ahmet Aras, bugün Büyükşehir Belediye Başkan Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili kendisine ait sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Aras, AK Parti’yi ve AK Parti Belediye Başkan adaylarını hedef aldı.

İşte Aras’ın o açıklaması;
“Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin kurulduğu günden bu güne geçen 10 yıllık süre içerisinde AKP’li olmayan belediyelere hayat hakkı tanımayan zihniyet tarafından her türlü zorluğa ve engele maruz bırakılmasına rağmen, Muğla tarihinin en büyük altyapı yatırımlarını gerçekleştirmeyi başaran çok değerli Başkanımız, Ağabeyimiz, Sayın Osman Gürün’ü ziyaret ettik bugün.

Muğla sokaklarında benzeri görülmemiş pişkinlikte dolaşarak oy isteyen, “Oyunuzu bize verirseniz Muğla’nın tüm sorunlarını çözeriz” diyenlere de buradan soruyorum..
Bu güne kadar neden çözmediniz ?
Gökten vahiy gelmesini mi beklediniz ?
Yoksa, CHP Belediyeleri yönetimindeki topraklar, sizin yönetiminize geçene kadar vatan toprağı sayılmaktan çıkıyor mu ?
Asli göreviniz olduğu halde altyapı sorunlarımızı çözmeye bir türlü gidemeyen elleriniz, konu en değerli varlıklarımızı satmak olunca, karar imzalamaktan yorgun düşüyor.

Son olarak, bir sorum daha olacak.
Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin kurulduğu tarih olan 2014 yılından günümüze, Muğla’dan tahsil ettiğiniz vergi ve Muğla’dan sattığınız kamu varlıklarından elde ettiğiniz gelirin tutarı ve bu tutardan, aynı süre içinde Muğla için harcadığınız para nedir ?
Yüreğiniz yetiyorsa açıklayın. Yetmiyorsa, ben açıklayacağım. Her Muğlalı’nın bilmesi gerektiğine inandığım için.”