Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Emre Köroğlu

CHP’de sancılı geçen Belediye

CHP’de sancılı geçen Belediye Başkan adaylığı belirmesi devam ediyor. CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Emre Köroğlu, süreçle ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı. Köroğlu; “Aday başvurusu yapmamış isimlerin genel merkeze çağırılarak yapılan ya da yapılacak olarak duyduğumuz görüşmeler, anladığımız ve teyit ettiğimiz kadarıyla ilçe başkanlığımızın, il başkanlığımızın ve milletvekillerimizin görüşleri ve bilgileri dahilinde değildir” dedi.

Süreçle ilgili CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Emre Köroğlu’ndan çarpıcı bir açıklama geldi.
Köroğlu açıklamasında şunları dile getirdi;

“Değerli Bodrumlular, birkaç gündür kamuoyunu meşgul eden Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan adaylığı eksenindeki gelişmeleri ciddiyetle yakından takip ediyorum.
Hem Bodrum’dan hem de yurdumuzun dört bir köşesinden partili, partisiz birçok dostumuzun gerek arayarak gerekse mesaj yoluyla adaylığım konusunda göstermiş olduğu yakınlık ve destek için öncelikle çok teşekkür ediyorum.
Bodrum’a sadakatle bağlı ve korumacı olacağım fikriyle çıktığım bu yolda, eşsiz kasabamızda ‘mirasyedi değil miras bırakan’ bir belediyeciliğin sözünü vermiş ve bu yolda tüm çalışmalarımızı ‘Yeni Kentsel Düzen Planı’ çerçevesinde yeni bir gelecek vizyonuyla sizlerle paylaşmıştım.
Meslek ve siyasi yaşamım paralelinde, gençlik kollarından itibaren partimiz bünyesinde yöneticilik ve nihayetinde meclis üyesi ve parti sözcüsü olarak büyük bir birikim, emek ve çalışmayla ortaya koyduğumuz bu vizyonun, Bodrum kamuoyunda ve genel merkezimizde samimi bir ilgi ve beğeni ile karşılandığını söylemeliyim.
Bu aşamada kamuoyuna yansıyan aday başvurusu yapmamış isimlerin genel merkeze çağırılarak yapılan ya da yapılacak olarak duyduğumuz görüşmeler, anladığımız ve teyit ettiğimiz kadarıyla ilçe başkanlığımızın, il başkanlığımızın ve milletvekillerimizin görüşleri ve bilgileri dahilinde değildir.
Saygıdeğer Bodrumlular, Cumhuriyet Halk Partisi, Atamızın önderliğinde küllerinden doğan yüce bir ulusun yüzyıllık mirasıdır.
Bu miras bize ilkeli,dürüst ve adil olmayı bir erdem olarak bırakmıştır.
Bunun gereği olarak ilçe başkanımızın ilçe yönetimiyle birlikte şu an Ankara’da bulunmasını, gelişmeler konusundaki görüşlerini, Bodrum belediye başkan aday adaylarıyla, bu olağan dışı gelişen duruma ilişkin birlikte imzalanan ortak itiraz mutabakat metnini parti yöneticilerimize sunacak olmasını; yüzyıllık mirasımıza sahip çıkılması olarak değerlendiriyor ve kuşkuya yer bırakmayacak şekilde gereğinin yapılacağına olan inancımı siz değerli kamuoyu ile paylaşmayı bir sorumluluk olarak görüyorum. Saygılarımla.”