Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Büyükşehir Başkan Adayı TatlıcıYenigün Gazetesi’ni ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi’nden Muğla

Yeniden Refah Partisi’nden Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Melih Tatlıcı, Yenigün Gazetesi’ni ziyaret etti.

Seçim çalışmalarına devam eden Yeniden Refah Partisi Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Melih Tatlıcı ve parti il yönetimi, Yenigün Gazetesi’ne ziyarette bulundular.

Tatlıcı ve beraberinde ki heyet yaptıkları ziyarette, Yenigün Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hilal Nizamoğlu Solmaz ile önümüzdeki yerel seçim, Muğla ve ülke siyaseti, ayrıca Tatlıcı’nın projeleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Yeniden Refah Partisi Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Melih Tatlıcı burada yaptığı açıklamada, “20 yıldır Muğla’nın çeşitli ilçelerinde turizm ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir kardeşinizim. 42 yaşındayım ve İTÜ mimarlık bölümünü bitirdim. Halkımıza olan hizmet aşkım ve Muğla sevdamdan dolayı, en önem verdiğim kentsel dönüşüm projesi başta olmak üzere Muğla’nın sorunlarını çözecek projelerimi hayata geçirmek için, Yeniden Refah Partisi’nden aday oldum” dedi.
Hilal Nizamoğlu Solmaz, tatlıcı ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.