Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Bu Altcoin Yeni Ortaklık Duyurdu! ‘Fiyatı Rekor Kırabilir’

Dan Gambardello, Cardano (ADA) hakkında yükseliş bildirisi yayınladı. Cardano, yeni ortaklığı sayesinde tekrar dikkat çekiyor.

Dan Gambardello, Cardano (ADA)

Crypto Capital Venture’ın kurucusu ve CEO’su Dan Gambardello, Cardano (ADA) hakkında yükseliş bildirisi yayınladı. Cardano, TVL’de kaydettiği yeni dönüm noktası ve yeni ortaklığı sayesinde tekrar altcoin yatırımcılarının ilgisini çekiyor.

Cardano (ADA) yeni ortaklığını duyurdu

Bağış toplama ve borç verme/borç alma hizmetleri sunan dijital fintech platformu Acredius, Cardano (ADA) ile yeni bir iş birliği başlattığını duyurdu.

Resmi duyuruya göre, Cardano’nun arkasındaki kuruluşlardan biri olan Cardano Foundation ile uzun vadeli stratejik bir iş birliği başlıyor.

Ortaklık resmi olarak hayata geçiyor. Artık Acredius’un tüm müşterileri, küçük ve orta ölçekli İsviçre işletmelerine doğrudan yatırım yapmak için Cardano (ADA) kullanabilecekler. Bu haber, Cardano’nun gerçek dünya kullanım stratejisi için önemli bir adımdı.

Acredius ayrıca Cardano ağının dApp ekosistemine de katılıyor. Bu sayede, hem bireysel yatırımcılar hem de KOBİ’ler, kaynak yaratma prosedürlerini ilerletmek için kullanımı kolay tokenleştirme araçlarına ulaşabilecekler.

Haberler analistleri yeni zirveleri belirmeye teşvik etti: Altcoin 500 milyar dolara ulaşabilir

Crypto Capital Venture’ın CEO’su Dan Gambardello, son paylaşımlarında Cardano hakkında bir boğa bildirisi yayınladı. Gambardello, Cardano’nun 500 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşabileceğini tahmin ediyor.

CMC verilerine Cardano’nun piyasa değeri şu anda 12,7 milyar dolar seviyesinde. Piyasa değeri 500 milyar doların üzerinde olan tek kripto para birimi Bitcoin, şu anda 27.000 dolardan işlem görüyor. Cardano bu hacme ulaştığında ADA fiyatı yüksek arz nedeniyle muhtemelen çok daha düşük bir seviyede işlem görecek.

Dan Gambardello, altcoin boğaları için yeni zirveyi belirledi

Gambardello daha sonra bir sonraki boğa piyasasında ADA fiyatının yeni zirvelere ulaşacağını söyledi. Analistleri yükseliş katalizörleri bir Youtube videosunda anlatmayı planlıyor:

Crypto Capital Venture’un kurucusunun sık sık tweet attığı bir başka kripto para birimi de Bitcoin. Birkaç gün önce Gambardello, bir sonraki Bitcoin boğa koşusunun yakın olmasını beklediğini tweetledi. Ayrıca, takipçilerine kendisini sorgulamadan buna hazırlanmalarını tavsiye etti.

O zamanlar, “Nedeni sormayın sadece hazırlanın” dedi. Dört yıl önce 18 Mayıs’ta topluluğa, Bitcoin’in 8.000 dolardan işlem gördüğünü ve ardından 2021’in sonlarında kademeli olarak 70.000 dolarlık tarihi zirveye patladığını hatırlattı.

Crypto Capital CEO’su, bir sonraki BTC boğasının yakın olduğunu söylüyor

Gambardello, kısa süre önce, bir sonraki Bitcoin boğa koşusunun çok uzakta olmadığından bahsetti. Analist, Bitcoin’in 2019’da sadece 8.000 dolardan işlem gördüğünü hatırlatıyor.

Gambardello iyimser olsa da, Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere bazı analistler kısa vadede tam tersi beklentide.