Bodrumlular Çağdaş Bodrum Spor için ayaklandı

featured

Basketbol Süper Ligi’nin yeni ekiplerinden Çağdaş Bodrum Spor, yeni sezonda hem Türkiye’nin en büyüklerini Bodrum’da ağırlamak hem de Avrupa hedeflerine seyircisi önünde yürümek istiyor. Bu çerçevede, Bodrum ekibinin taraftarları sosyal medya üzerinden ‘Bodrum’un takımı evinde kalmalı’ çağrısı yaptı.

Kulüp iç saha maçlarını oynadığı 1250 koltuk kapasitesine sahip Bodrum Spor Salonu’nun kapasite artırımı için çalışmalara başlarken, konuyla ilgili Basketbol Federasyonu ile görüştüklerini belirten Çağdaş Bodrum Spor Başkanı Dağlarca Çağlar, “Basketbol Federasyonumuzun bize anlayış göstermesini bekliyoruz. İç saha maçlarını Muğla Menteşe’deki salonda oynamak durumunda kalacağız. Oysa biz Bodrum takımıyız ve Bodrum’da oynamak istiyoruz. Süper Lig takımları da bizi bu konuda destekliyor. Talebimize olumlu yanıt bekliyoruz” dedi.

Sosyal medya üzerinden ‘ Bodrum’un takımı evinde kalmalı’ çağrısı yapılırken, binlerce turuncu-lacivert sevdalısı taraftar iç saha maçlarının Bodrum’da oynanmasını isteyerek paylaşım yaptı. Türkiye Basketbol Federasyonu’nun önümüzdeki günlerde konuyla ilgili açıklaması yapması bekleniyor.

(İHA)

Bodrumlular Çağdaş Bodrum Spor için ayaklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Muğla Yenigün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!