Bodrum’da sosyetik isme yanlış teşhis şoku!Görenler haline inanamadı

featured

Sosyetik isim Süreyya Yalçın, lüks yaşantısıyla ve son dönemde verdiği kilolarla magazin gündeminden düşmüyor. Şu sıralar Bodrum’da yaşayan Yalçın, Bodrum’da gittiği bir hastanede kendisine yanlış teşhis konulduğunu açıkladı. Yalçın’ın halini görenler şok oldu.

Yaşamını Amerika’nın Miami şehrinde sürdüren, Türkiye’ye sık sık tatile gelen Yalçın, şimdilerde Bodrum’un tatil yapıyor.
Dünyanın en zenginleri listesinde yer alan ve 2008’de vefat eden iş insanı Faruk Yalçın’ın kızı Süreyya Yalçın, lüks yaşantısıyla ve son dönemde verdiği kilolarla magazin gündeminden düşmüyor. Şu sıralar Bodrum’da yaşayan Süreyya Yalçın, 3 hafta önce gittiği Bodrum’daki özel hastanede kendisine yanlış teşhis konulduğunu söyledi.

GÜNDE SADECE 1 ÖĞÜN
Sosyetik güzelin, 4 yıldır hiç tartılmadığını duyanlar da kulaklarına inanamıyor. Yalçın, “günde sadece 1 öğün” beslendiğini söyleyerek, bu öğününü öğle vaktinde balık veya et, yanında da sebze ve salata tükettiğini açıklamıştı.

‘BENİ EVE GÖNDERDİLER’
Temmuzda eşi Ozan Baran ile Amerika Miami’den Bodrum Türkbükü’ne gelen Süreyya Yalçın, “3 hafta önce vücudumda şiddetli ağrılarla özel bir hastaneye gittim. Yapılan ilk değerlendirmede kırık ya da çatlak olmadığını belirtip beni eve gönderdiler” dedi.
Ünlü isim sözlerine şöyle devam etti: “Ancak üç gün sonra hastaneden beni arayarak, radyoloji ve diğer ekiplerin ilk değerlendirmede kaburga kırığını gözden kaçırdığını söyledi. Tekrar muayene için beni hastaneye çağırdılar. Ben de raporlarımı alıp doktoruma gönderdim ve aldığım cevap ise iki kırığımın olduğuydu. Yaşadığım bu deneyim korkunçtu. Böyle önemli bir hastanenin ciddi bir değerlendirme yapmaması, üç gün boyunca ‘kırık yok’ diye rahat hareket etmem daha kötü sonuçlar yaşamama sebep olabilirdi. Bu tarz hatalı değerlendirmeler benim gibi başkalarının da sağlığını tehlikeye atabilir.”

Bodrum’da sosyetik isme yanlış teşhis şoku!Görenler haline inanamadı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Muğla Yenigün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!