• Hamburger Menü 1
  • Hamburger Menü 2
  • Hamburger Menü 3
  • Hamburger Menü 4
  • Hamburger Menü 5
  • Hamburger Menü 6
  • Hamburger Menü 7
Bilal Ataseven İYİ Parti Menteşe İlçe Başkan Adayı
101 okunma

Bilal Ataseven İYİ Parti Menteşe İlçe Başkan Adayı

ABONE OL
Ekim 31, 2021 18:29
Bilal Ataseven İYİ Parti Menteşe İlçe Başkan Adayı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İYİ Parti Menteşe İlçe Kongresi yarın gerçekleştirilecek. Bilal Ataseven kongre öncesi parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile aday olduğunu basına ve kamuoyuna açıkladı.

Adaylık açıklamasında ülkenin çok büyük sorunlar sarmalı içinde olduğuna dikkat çeken Ataseven, bu sorunların çözümünün İYİ Parti iktidarı olduğunu söyledi.

Ataseven; “Hepinizin malumu olduğu üzere güzel ülkemiz son yıllarda hem içte hem de dışta olağanüstü zor bir süreçten geçiyor. İktidarın iç ve dış politikası resmen iflas etmiş durumdadır. Sınırlarımız sorunlar yumağıdır ve ülkemiz adeta bir ateş çemberi ile çevrelenmiş durumdadır.  İktidarın iç ve dış politikası büyük sorunlar ve beceriksizlik sarmalı içindedir.

İktidarın dış politikası iflas ettiği gibi iç politikası da iflas etmiştir. Toplumumuz her geçen gün büyük bir ekonomik, sosyal ve kültürel erozyon altındadır.

Gün geçmiyor ki kadınlarımız katledilmesin. gün geçmiyor ki masum yavrularımız, genç kızlarımız katledilmesin. Gün geçmiyor ki çocuğuna süt alamayan bir anne, çocuğunun ihtiyaçlarını karşılayamayan, eğitim masraflarını karşılayamayan bir baba kendi canına kıymasın.

İktidarın yanlış politikaları sonucu Türk çiftçisi yok olma noktasına gelmiştir. Dünyanın en verimli topraklarının bulunduğu bu güzel ülkemizde tarım toprakları bomboş bırakılırken, iktidar Afrika çölünün ortasında üretim sevdasına(!) tutulmuştur.

Üniversiteleri bitiren milyonlarca gencimiz artık karın tokluğuna çalışabilecekleri bir iş bile bulamamaktadır. Gizli işsizlerle birlikte ülkemizdeki işsizlik 10 milyona dayanmıştır. Gençlerimiz artık gelecekten ümidini kesmiştir.

Emeklilerimiz  ve dar gelirlilerimiz bırakın yoksulluk sınırını açlık sınırının bile altında yaşam mücadelesi vermektedir.

Esnafımız vergi yükünün altında ezilmekte, çoğu gün siftah bile yapamadan kepenk kapatmaktadır.

Toplumumuzun bütün katmanları ve bütün sektörleri büyük sorunlarla boğuşmaktadır.

Ülke insanı böylesine derin sorunlar içinde boğuşurken, iktidarın savurganlığı, ülke kaynaklarının edata tarumar edilmesi akıllara durgunluk verir boyuttadır.

 İktidar  sorunlara çözüm bulacağı yerde, herşeyi güllük gülistanlık göstermeye çalışmaktadır.  Fakat artık mızrak çuvala sığmamaktadır.

Ülkemizin ve insanımızın sorunlarını biliyoruz ve çözmeye muktediriz. Ülkemizin sorunlarını İYİ Parti kadroları çözebilecek donanım ve kudrettedir. Liderimiz Merak Akşener’in önderliğinde İYİ Parti iktidara hazırdır. “ dedi.

“Sadece koltukta oturmayacağız”

Kendisinin ve yönetiminin göreve gelmesi ile birlikte sürekli olarak halkın içinde ve halkın sorunlarını eğileceklerini vurgulayan Ataseven; “ İktidara hazır bir İYİ Parti’nin, İktidara hazır bir Menteşe İlçe Yönetimi için, yönetim kurulum ile birlikte İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanlığına adayım.

Göreve geldikten sonra sadece koltukta oturan bir başkan ve yönetim olmayacak. Gece gündüz, yağmur çamur demeden, bütün kırsal ve merkez mahallerimizde vatandaşımızın ayağına gidecek, sorunlarını dinleyecek, çözüm önerileri getireceğiz.

Partimizin Muğla’daki oyunu daha da arttırmak, İYİ Parti bayrağını çok daha yükseklere dikmek için gayret sarfedecek ve bunun için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız.

Şimdiden bütün üyelerimizi ve partililerimizi Cuma günü gerçekleştireceğimiz kongremize katılmaları ve kongremizi bir bayram havasına dönüştürmeleri çağrısında bulunuyorum.

Biz iyilerle birlikte yola çıktık ve her şey İYİ olacak. Muğlamız iyi olacak. Ülkemiz iyi olacak.” Diye konuştu.

BİLAL ATASEVEN

Bilal Ataseven; 23 Şubat 1986 yılında Aydın’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Aydın, Lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Yüksek Öğrenimini Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde yaptı. Bilişim Uzmanı olan Bilal Ataseven çeşitli işkollarında ve özel sektörde çalıştı. Halen serbest meslekle iştikal etmektedir.

Bilal Ataseven evli ve 1 çocuk babasıdır.

Haber: Elif Ertan

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP