Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam
Görkem Çağlar Çelebi

BEŞERİ İLİŞKİLER

     Altı yıl kadar önce, rahmetli Teyzem sayesinde Muğla Engelliler Derneği ile tanışmıştım. Annem ve babamla birlikte Muğla Engelliler Derneğine giderek o sıcak ve  samimi ortamı keşfetme fırsatını yakalamıştık.

      Günler günleri, aylar ayları , yıllar yılları kovalarken Altı yıl geçivermiş bile. Bu topluluğu oluşturan bireyler olarak ortak bir payda da buluştuğumuz için herkes birbiriyle çok çabuk kaynaştı. Güzel arkadaşlıklar, samimi dostluklar kurduk. Onun için ben ikinci ailem diye hitap ediyorum. Haftada bir gün de olsa bir araya gelip meşhur menümüz çay- simit-turşudan yemek, bizleri fazlasıyla mutlu ediyor.

    Müzik eşliğinde oyunlar oynayıp stresimizi atabiliyoruz. STK’dan gelip bizlere maddi -manevi desteklerini sunan, sohbet- muhabbet ortamına katılan herkes bizim can dostumuz.

      Geçenlerde,  bu ikinci ailemin nadide insanları yönetim olarak ziyaretime gelerek beni çok mutlu ettiler. Birlikte çok güzel vakit geçirdik.

      Değişik mekanlarda ve Değişik ortamlarda, yeni yüzlerle,  yeni arkadaşlıklar kurarak bu aileyi daha da büyütmek isteklerimiz arasında. Yine amacımız bizlere katılan her bir birey ile yeni halka oluşturmak  ve bu halkaları birbirine ekleyerek kocaman bir zincir oluşturmak. Bunun için engelli olmamız gerekmiyor. Herkes bize katılabilir ve herkesle hayatı paylaşabiliriz. Kapımız da, gönlümüzde herkese açık.

      Paylaşın,  Paylaşalım.  Çünkü paylaşmak çok güzel .Çünkü birlikten kuvvet doğar.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER